Piranha 8843 Oyun Kolu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Piranha 8843 Oyun Kolu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Bilgisayar Oyunları için Özel Tasarım

Bilgisayar için geliştirilen video oyunları daha konforlu oynamak, oyun içinde daha hızlı tepki vermek isteyen kullanıcılar için tasarlanan Piranha 8843 oyun kolu, tutuş konforu sağlayan formu ile öne çıkar.

Analog Kontrol Sunan Çok Tuşlu Tasarım

Yön tuşları, yardımcı tuşlar, fonksiyon tuşları ve analog yön tuşları olmak üzere toplamda 15 tuşa sahip olan Piranha 8843 oyun kolu, oyun içinde tüm kontrolün sadece oyuncuda olmasını sağlar. Pek çok komut atayabileceğiniz bu çok tuşlu tasarım sayesinde oyun içinde daha hızlı tepkiler verebilirsiniz.

Çok Yönlü Hareket Tuşları

Mini joystick görünümünde olan iki adet 6 yönlü hareket tuşu, tournament tarzı rekabetçi oyunlarda hareket etme ve çevreye göz atma gibi eylemleri daha kolay gerçekleştirmenizi sağlar.

Heyecanı Artıran Titreşim Özelliği

PC oyunlarını klavye ve mouse ile oynamayı tercih etmeyenlere alternatif bir çözüm sunan Piranha 8843 oyun kolu, çift titreşimli bir motora sahiptir. Özellikle korku oyunlarında ekstra heyecan sağlayan bu özellik, daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Kablo Avantajı

180 cm uzunluğundaki kablosu sayesinde bilgisayarın hemen önünde oyun oynamak zorunda kalmaz, tüm hamlelerinizi kablo yokmuş gibi özgürce yaparsınız. Bu uzun kablo özelliği, şarjı hiçbir zaman tükenmeyen şarjlı bir oyun kolu kullanıyormuşsunuz gibi hissettirir.

Kurulum Gerektirmeyen Tak-Çalıştır Özelliği

Herhangi bir montaj gerektirmeyen Piranha 8843 oyun kolunu, USB konnektör sayesinde bilgisayarınıza zahmetsizce takabilir, herhangi bir kurulum yapmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Darbelere Dayanıklı Özel Tasarım

Uzun ve yoğun oyun seanslarının yanı sıra darbe ve çizilmelere karşı da dirençli olan Piranha 8843 oyun kolu, uzun süre formunu korur. Bu sayede uzun süre kesintisiz olarak oyun oynayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Bilgisayar
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Uyumluluk: PC
  • Konnektör Tipi: USB
  • Kablo Uzunluğu: 180 cm
  • Titreşim: Var
  • İkaz Işığı: var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PIRANHA 8843 OYUN KOLU
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
PIRANHA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok