Everest DLK-5115 USB Makrolu Q Multimedya Oyuncu Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Everest DLK-5115 USB Makrolu Q Multimedya Oyuncu Klavye

Everest, bilgisayar dünyasına kazandırdığı birbirinden başarılı aksesuarlara bir yenisini daha ekliyor. Profesyonel oyuncu klavyesi ile oyun tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. DLK-5115 USB Makrolu Q Multimedya Oyuncu Klavyesi şık tasarımıyla da göz dolduruyor. 

Fonksiyonel Tuşlar

DLK-5115 klasik oyuncu klavyelerinden daha ilk bakışta ayrılırken fonksiyonel tuşları ile öne çıkarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Oyun esnasında en çok kullanılan W, A, S, ve D tuşları ile yön tuşları kırmızı olarak tasarlanarak oyun severlere pratik kullanım imkanı tanıyor. 

Ergonomik Tasarım

Everest DLK-5115 estetik ve kompakt tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda oyun keyfinizi ikiye katlamanızı sağlayarak eşsiz bir oyun deneyiminin kapılarını aralıyor.

Kısayol Makro Tuşlar

Everest DLK-5115 Harici 8 adet atanabilir kısayol tuşu ile oyun oynarken halletmeniz gereken işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardım ediyor. Tasarımında yer alan 5 adet makro tanımlama tuşu size inanılmaz avantajlar sunuyor.

Kendine Özel Yazılım

Everest DLK-5115 Klavye tüm donanımların işlemlerini tek bir yerden yönetmenizi sağlayan geliştirilmiş özel yazılımı sayesinde sunmuş olduğu yüksek performansı ile kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde çalışırken size de oyun oynamanın keyfini sürmek kalıyor. 

Maksimum Hassasiyet

Everest DLK-5115 USB Makrolu Q Multimedya Oyuncu Klavyesi mekanik ve fonksiyonel klavye çözümleri ile maksimum hassasiyeti yakalamak isteyen oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yetiyor.

Teknik Özellikler 

  • Marka: Everest
  • Model: DLK-5115
  • Türü: Multimedya
  • Bağlantı: USB
  • Tuş Sayısı: 120
  • Kablo Uzunluğu: 190 cm
  • Boyut: 57 x 24.5 x 3.1 cm
  • Sürücü: Makro Yazılım
  • Klavye Dili: Q

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.