Everest KB-120 Sleek USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Oyuncu Klavyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Everest KB-120 Sleek USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Oyuncu Klavyesi

Everest KB-120 Sleek Siyah USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Gaming Oyuncu Klavyesi ile ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bilgisayar aksesuarlarına yeni bir soluk getiren Everest Klavye daha ilk bakışta diğer oyuncu klavyelerinden ayrılarak ön plana çıkıyor.

İnce Tasarlanmış Tuş Takımı

Oyun esnasında oyun severlerin konforu düşünülerek özenle tasarlanmış olan ince tuş takımı sunduğu yumuşak dokunuş hissi ile kullanıcıların birçok klavyeye kıyasla daha farklı bir oyun deneyimi yaşamasını sağlıyor. KB-120 Sleek uzun süreli kullanımlarda oyun keyfinizden ödün vermemeniz için en uygun biçimde dizayn edilerek üretilmiştir.

Rainbow Led Aydınlatma

Everest KB-120 Sleek Siyah USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Gaming Oyuncu Klavyesi; Karanlıkta mükemmel bir görüntü oluşturan Rainbow arka plan rengarenk aydınlatması ile göz doldurarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ergonomik Tasarım

Everest KB-120 Sleek Siyah USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Gaming Oyuncu Klavyesi; Uzun kullanım sürelerine karşı özel olarak geliştirilen ergonomik yapısı sayesinde oyun esnasında ellerinizi yormayacak bir şekilde özen ile tasarlanarak oyun keyfinizi iki katına çıkarmanızı sağlıyor.

Estetik ve Şık Tasarım

Everest KB-120 Sleek Siyah USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Gaming Oyuncu Klavyesi; Gündüz siyah görünümü ile bulunduğu ortama şıklık katıyor, gece ise led ışıkları sayesinde eğlenceli ve dikkat çeken bir görünüm sunuyor. 

Suya Dayanıklı Gövde

Everest Q Gaming Oyuncu Klavyesi suya dayanıklı olan gövdesi sayesinde olası kazalardan hasar bile almadan güvenli ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. 

Teknik Özellikler 

  • KB-120 Sleek modeldir.
  • Siyah renkli ve lazer ışıklıdır.
  • Rainbow aydınlatmaya sahiptir.
  • Bağlantı şekli: USB
  • Kablo Uzunluğu: 150 cm
  • Kablo Tipi: Örgülü
  • Düğme sayısı 105 adettir.
  • Ürün boyutu 435x130x20mm ölçülerindedir.
  • Ürün 412 gr ağırlığındadır. 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.