Inca IKG-310 Ruthless Rainbow Efect Gaming Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gamerlara Özel Gaming Set

Inca; gaming  alanındaki ürün gamını geliştirerek geceleri de oyun oynamaktan geri kalmayan gamerlar için  IKG-310`U özenle kurguladı.Inca IKG-310 Ruthless,  kendine özgü eşsiz tuş tasarımı ve gökkuşağı efekti ile kusursuz oyun oynamak isteyenlerin gözdesi  olacak.

Ergonomik Dizayn

Dilerseniz saatlerce oyun oynamaya devam edin.  Inca IKG-310 Ruthless gaming set; oyun tutkunlarına özel sağlam, konforlu tasarımı ile ellerinizi yormaz.

Multimedya Kombinasyonu

FN + multimedya tuşları ile hızlı ulaşım sağlayarak zamanı oyunlara ayırın.

Özellikler

  • Boyut: 471*215*36 mm
  • Anahtar Yaşam : 5.000.000 kez
  •  Kablo Uzunluğu : 1500 mm
  • Arayüz Türü : USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.