Inca IKG-441 Empousa Mekanik Oyuncu Klavye Rgb

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Full RGB Dayanıklı Kasa ve Çerçeve Efekti

Inca Empousa,  en zorlu oyunlarda avantaj sağlamak için üst düzey oyunculara özel  dizayn edilmiştir. Inca Empousa, full RGB özelliğine ek olarak, kasa çerçevesinde yer alan RGB ışık efekti ile de oyun oynarken eğlencenize ekstra renk katar.

Neden IKG-441 Empousa?

Inca Empousa; RGB tuş  tasarımının yanı sıra,tuşa her basışta doğrulama sağlayan titreşim özelliğine sahiptir. Bu sayede sağlanan sesli geri bildirim ile tuşa basmak için gerekli kuvvet bakımından bir denge sunar.

Anti Gölgeleme Teknolojisi

%100 tüm tuşlarda anti gölgeleme sağlayan Inca Empousa, aynı anda kaç tuşa basılırsa basılsın, her bir tuş darbesini ve bütün çok tuşlu komutlarınızı kaydeder. Windows tuşlarının kullanımını engelleyen winkeylock özelliği ile oyun esnasında yanlışlıkla basılan Windows tuşlarını etkisiz hale getirir ve oyunuza ara vermeden devam edebilirsiniz.

Multimedya Tuş Fonksiyonları

Inca Empousa  üzerinde bulunan FN tuşuna basılı tutup, ardından istediğiniz F tuşuna basarak F1-F12 tuşları arasına atanmış tüm gerekli multimedya fonksiyonlarına anında ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün Boyutu : 440*215*45mm
  • Akım: 300mA
  • Kutu İçeriği : IKG-441 Mekanik Gaming Klavye, Yedek Metalik Tuşlar, Koruyucu Kılıf, Temizleme Fırçası, Tuş Çıkartma Aparatı
  • Kablo Uzunluğu : 2000mm
  • USB 2.0 Arayüz

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok