Inca IKG-444 Ophira Mekanik Oyuncu Klavye RGB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.03.2023
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Full RGB Dayanıklı Kasa ve Çerçeve Efekti

Inca Ophira,  en zorlu oyunlarda avantaj sağlamak için üst düzey oyunculara özel  dizayn edilmiştir. Inca Ophira, full RGB özelliğine ek olarak, kasa çerçevesinde yer alan RGB ışık efekti ile de oyun oynarken eğlencenize ekstra renk katar.

Neden IKG-444 Empousa?

Inca Ophira; RGB tuş  tasarımının yanı sıra,tuşa her basışta doğrulama sağlayan titreşim özelliğine sahiptir. Bu sayede sağlanan sesli geri bildirim ile tuşa basmak için gerekli kuvvet bakımından bir denge sunar.

Anti Gölgeleme Teknolojisi

%100 tüm tuşlarda anti gölgeleme sağlayan Inca Ophira, aynı anda kaç tuşa basılırsa basılsın, her bir tuş darbesini ve bütün çok tuşlu komutlarınızı kaydeder. Windows tuşlarının kullanımını engelleyen winkeylock özelliği ile oyun esnasında yanlışlıkla basılan Windows tuşlarını etkisiz hale getirir ve oyunuza ara vermeden devam edebilirsiniz.

Multimedya Tuş Fonksiyonları

Inca Ophira  üzerinde bulunan FN tuşuna basılı tutup, ardından istediğiniz F tuşuna basarak F1-F12 tuşları arasına atanmış tüm gerekli multimedya fonksiyonlarına anında ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • 13 Farklı LED Aydınlatma Modu
  •  Anti-Gölgeleme Özelliği
  • Blue Switch/104 Tuş
  • Tuş Ömrü: 50 Milyon Yıl
  • Kablo Uzunluğu : 1,65 m

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok