Inca IKG-448 Rainbow Efect Mekanik Hisli Gaming Klavye Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.05.2023
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gamerların Zevkine Göre Dizayn

Inca Rainbow Efect mekanik hisli gamer klavye ve gamer mouse; tüm oyuncu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

3 Farklı Renk Seçeneği

Inca Rainbow Efect; 3 farklı renkte arka aydınlatma kombinasyonunu kullanarak ışıksız ortamlarda oynadığınız oyunlarınıza renk katar. 

Mekanik Hisli Gamer Klavye ve Mouse

Inca Rainbow Efect gamer klavye, tamamen oyuncuların zevki düşünerek tasarlanmış olan mekanik hisli tuşlar ile dizayn edilmiştir.  Gamer mouse ise şekilli kavrama yerleri ile maksimum düzeyde kullanım rahatlığı sağlar. Bu sayede her parmağınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen tasarımları ile oyunlarınızda tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

DPI Ayar  Tuşu ile Işık Hızında Geçiş İmkanı

Inca IKG-448 gamer mouse, 6 adet tuşu sayesinde oyunları hızlı bir şekilde oynayabilmenizi sağlar.Bu sayede oyun esnasında nişan alma pozisyonunda iken yüksek manevralar arasında seçim yapabilecek, her parmağınızla rahatlıkla ulaşabileceğiniz DPI ayar tuşu ile ışık hızında hızlıca geçiş imkanı bulabileceksiniz.

Özellikler

  • 3 Renk Gökkuşağı Led Aydınlatma
  • Kablo Uzunluğu : 1.5 m
  • Tuş Sayısı : 105
  • Kutu İçeriği :  IKG-448 Gaming Klavye, IKG-448 Gaming Mouse

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok