Lunatic Owner Yarı Mekanik RGB Aydınlatmalı Oyuncu Klavye + Logitech Oyuncu Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyuncu Klavyesi ve XL Mouse Pad Bir Arada

Hem Lunatic Owner yarı mekanik RGB aydınlatmalı oyuncu klavyesi hem de Logitech XL mouse padden meydana gelen bu set, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar ile oynanan video oyunların çok daha kontrollü ve konforlu olmasını sağlar.

Yarı Mekanik Oyuncu Klavyesi Avantajı

Yeni nesil video oyunlardan nostaljik arcade oyunlara kadar tüm oyunlarda avantajlı bir kullanım sağlayan Lunatic Owner oyuncu klavyesi, yarı mekanik tuş yapısı ve mekanik tıklama hissi ile rahat bir kullanım süreci sunarken oyuncunun tepkilerini anında ileterek oyun içi avantaj sağlar.

RGB Aydınlatmalı Şık Klavye Tasarımı

Dahili RGB aydınlatma teknolojisi sayesinde farklı aydınlatma modları, sabit renkler veya kullanıcının seçtiği renkler arasında geçişler yapan Lunatic Owner oyuncu klavyesi, heyecanlı oyun atmosferini desteklerken şık bir aydınlatma objesi kadar hoş görünür.

Pratik Kontrol Sağlayan Multimedya Tuşları

105 tuşlu oyuncu klavyesinin üst kısmında dizili olan 15 adet multimedya tuşu, pek çok konut için kısayol tuşu olarak kullanılabileceği gibi oyun içi komutlara da pratik bir erişim avantajı sağlar. Bu sayede dilerseniz oyun içinde favori komutlarınızı Lunatic Owner oyuncu klavyesinin multimedya tuşlarına atayabilir, farklı oyunlar için farklı klavye profilleri oluşturabilirsiniz.

Yoğun Kullanım için Tasarlanan Dayanıklı Tuşlar

Lunatic Owner oyuncu klavyesi tuşları yoğun kullanımda deforme olmayacak bir mekanizmaya sahiptir. Ayrıca yoğun kullanım sonrası tuşların silinmesi sorununu önleyen özel baskı sayesinde klavye uzun süre ilk günkü görünümünü korur.

Logitech XL Mouse Pad Avantajı

Logitech tarafından üretilen bu sade ve dayanıklı mouse pad, 70x30 cm boyutu ile hem klavye hem de mouse altında kullanım olanağı sunar. Klavyenin kaymasını önleyen söz konusu ürün, mouseun hızlı ve konforlu kullanımını destekler. Bu sayede daha kontrollü ve rahat bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Oyun
  • Klavye Tipi: Mekanik Hisli
  • Klavye Dili: Türkçe Q
  • Klavye Tuş Sayısı: 105
  • RGB: Var
  • Mouse Pad Ölçüsü: 70x30 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.