MSI MAG CH120 Oyuncu Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

180° Yatabilen Sırt

MAG CH120  oyuncu koltuğunun sırt kısmı 180 derece açıya kadar geriye yatırılabilir. Böylece yorgunluğunuzu gidermek için rahatça uzanabilirsiniz. 

Kalıp Sünger ve Çelik İskelet 

MAG CH120  oyuncu koltuğu, renkli çelik iskeleti ile uzun yıllar paslanmadan kullanılabilir. MAG CH120  koltuğun üretiminde kullanılan yüksek yoğunluklu sünger sayesinde hiçbir rahatsızlık hissetmeden saatler boyunca oyuna devam edebilirsiniz. 

4D Ayarlanabilir Kolçaklar

MAG CH120, 4 yönde hareket edebilen ve ayarlanabilen kolçakları ile oyun için en uygun oturma pozisyonunu sağlamanıza yardımcı olur. 

Ergonomik Baş ve Bel Destek Yastıkları

Oyuncu koltuğunuzla birlikte gelen baş ve bel destek yastıkları, oyun sırasında daha ergonomik bir oturma pozisyonu sağlayarak ense ve bel kemiğine yapılan baskıyı azaltır. 

Class 4 Gazlı Yükseltme Pistonu

MSI oyuncu koltuğunda, Class 4 sertifikasına sahip gazlı yükseltme pistonu kullanılmıştır.

Kilitli Tekerlekler

MAG CH120  oyuncu koltuğunda, sandalyenin en çok ihtiyaç duyduğunuz anda savaştan kaymamasını sağlayan kilitli tekerlekleri vardır. 

5 Ayaklı Yıldız Tipi Çelik Ayaklar

MAG CH120 , orijinal güçlendirilmiş çelik taban kullanır. Standart tabanlara oranla %20 daha güçlü olan bu taban sayesinde yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. 

Özellikler 

  • Class 4 yükseltme pistonu
  • Baş ve bel yastıkları
  • 5 Ayaklı yıldız tipi çelik taban 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.