Lenovo Lecoo HT401 Kulak Üstü 3.5 mm Jack +USB 2.0 RGB LED Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Serinin En Konforlu Gaming Kulaklığı

Lecoo HT401 USB 2.0 bağlantılı oyuncu kulaklığı, güçlü bir ses deneyiminin yanında sizlere rahat, esnek ve konforlu bir oyun deneyimi sağlar. Uzun süreli kullanımında dahi sizi rahatsız etmeyen konfora sahip olan HT401; ergonomik tasarımı ve yüksek kaliteye sahip mikrofonuyla oyunlarda sorunsuz sesli sohbet etmenize imkan tanır. Kablosunda oluşabilecek kırılmalara karşı koruma sağlayan yapısı ve geçişli RGB renk özelliği ile şık görünüm deneyimi sizi bekliyor.

Paket İçeriği

1x Lenovo Lecoo HT401 Kulak Üstü RGB LED Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık 
1x Kullanım Kılavuzu

Oyuncular İçin Özel Kontrol Paneli

Lenovo Lecoo HT401 Kulak Üstü RGB LED Aydınlatmalı Kablolu Gaming Kulaklık, oldukça şık bir görünüme sahip olmasıyla birlikte kulağa rahatlıkla oturan uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ergonomik tasarımına eşlik eden özel kulak yastıkları ve kafa bandı sayesinde uzun süreli kullanımlarınızda eşsiz bir rahatlık hissedeceksiniz. Sizi yormadan ve herhangi bir ağırlık hissi vermeden kullanabilmeniz için gelişmiş yapısıyla kompakt bir tasarım ürünüdür. Oyuncular için tasarlanmış olan HT401 kontrol paneli sayesinde sesli komutlara erişimi kolaylaştırır. Mikrofonunuzun sesini kapatmak veya ses seviyesini ayarlamak için sizi konsol menüleri arasında kaybolmaktan kurtarır. Üstün ve özel bir tasarıma sahip olan HT401, performansına ek olarak görsel anlamda da sizleri tatmin etmesi için RBG Efekti ile daha iyi bir görünümü cömertçe sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO HT401 KULAK ÜSTÜ USB 2.0 RGB LED AYDINLATMALI KABLOLU GAMİNG KULAKLIK
Üretim Yeri
ÇİN
Kulaklık Tipi
KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok