Logitech G Pro X Wireless 981-000907 Lightspeed Headset

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Surround Teknolojili Oyuncu Kulaklığı

7.1 Surround ses teknolojisi, dahili mikrofonu, kablosuz tasarımı ve hafızalı kulak süngerleri ile oyuncular için tasarlanmış olan Logitech G Pro X kablosuz oyuncu kulaklığı, gerçekçi ses deneyimi ile oyun oynama avantajı sunar.

Çevresel Ses Sunan Teknoloji

Yeni nesil surround ses teknolojisi, oyun içindeki tüm sesleri katmanlar halinde ve 360 derecelik bir alanda meydana geliyormuş gibi duymanızı sağlar. Oyunun içinde gibi hissetmenizi sağlayan bu özel teknoloji sayesinde Logitech G Pro X kablosuz oyuncu kulaklığı ile benzersiz oyun seanslarını deneyimleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Pro-G Ses Sürücüleri

50 mm çapa sahip Pro-G ses sürücüleri, oyun içindeki adım seslerinden rüzgar seslerine, diyaloglardan silah seslerine kadar tüm detayları benzersiz bir netlikle duymanızı sağlar. Bu sayede akıcı ve sürükleyici bir oyun atmosferini deneyimleyebilir, rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. 

Lightspeed Teknolojisi ile Kablosuz Deneyimi

Son teknoloji kablosuz veri iletimi sağlayan Lightspeed teknolojisi sayesinde kulaklığınızı bilgisayarınızın çevresinde yer alan 15 metrelik bir alanda özgürce kullanabilirsiniz. menzil dahilide olduğunuzda herhangi bir kesilme veya yavaşlama meydana gelmez.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LOGİTECH G PRO X WİRELESS
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LOGITECH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok