Logitech G633 Artemis Spectrum Oyun Kulaklığı

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

 

Pro-G Ses Sürücüleriyle Üstün Ses Performansı

G633 Artemis Spectrum Oyun Kulaklığı’yla geniş sinematik ses elde edin. 7.1 Dolby Surround Sound ve Pro-G ses sürücüleri inanılmaz ses doğruluğu sunar. Özel yetenek efektlerini, devasa ortamları ve ilham verici oyun müziklerini duymanız gerektiği şekilde duyun. Artemis Spectrum, ciddi ses hayranlarına layık bir oyun kulaklığıdır. (7.1 Surround ses özelliği, Logitech Gaming Software gerektirir.)

 

Çok Platformlu Uyumluluk

G633 Artemis Spectrum’u tüm cihazlarınızda kullanılması sayesinde oyun ekipmanlarınızı oyun konsolunuzda ve mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Her yerde yanınızda taşıyın. G633 Artemis Spectrum; PC, cep telefonu ve PS4 ve Xbox One dahil olmak üzere oyun konsolları ile çalışır.

 

Görünüşünüzü Özelleştirin

Ayarlanabilir RGB aydınlatma için 16,8 milyon renk arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ortamınız için en uygun ışık düzenini veya rengini seçmek için Logitech Gaming Software kullanın. G633 Artemis Spectrum iki özelleştirilebilir aydınlatma alanına sahiptir. Her iki alan da farklı renk veya efektlerle programlanabilir. Görünüşü daha da geliştirmek için bir dizi özel aydınlatmalı etiket ekleyin.

 

Programlanabilir G Tuşları

Oyun veya ortam deneyiminizi geliştirmek üzere Logitech Gaming Software’i kullanarak tuşları özelleştirin. Anlık komut birleşimleri için oyun içi makrolar ayarlayın veya tuşları oyundan çıkmadan müzik ya da ses profilinizi denetlemek için kullanın.

 

Özel Ses Profilleri

Ön tanımlı ses tercihleriyle müzik, oyun ve filmlerinizi dilediğiniz şekilde dinleyin. Ses ekolayzerini programlamak üzere Logitech Gaming Software kullanılabilir. Ses ayarlarını özelleştirin ve oynadığınız her oyun için kişisel ses profilleri oluşturun.

 

Çok Kanallı Ses Karıştırma

Bir çağrıyı yanıtlamak için devam eden oyunu durdurmayın. Çağrıyı yanıtlayın ve oynamaya devam edin. Oyunu duraklatmadan veya gözlerinizi aksiyondan ayırmadan çağrıları yanıtlayın, müzik dinleyin ve oyun içinde iletişim kurun. G633 Artemis Spectrum, bir adet USB bağlantısına ve en fazla iki cihazdan alınan sesleri birleştiren bir adet analog girişe sahiptir.

 

Katlanabilir, Gürültü Engelleyici Mikrofon

Kristal netliğinde gürültü engelleyici mikrofonla duyulduğunuzdan emin olun. Mikrofonunuzun sesinin kapalı olduğunu görebilmeniz için LED göstergesi bulunur. Mikrofonu kullanmadığınız zaman katlayarak neredeyse görünmez hale getirebilirsiniz. Yüzünüzün önüne gelen mikrofon kolunu görmek istemediğinizde kullanabileceğiniz dahili mobil kablosu ve ikincil hizalı mikrofonuyla G633 seyahat için uygundur.

 

Uzun Vadeli Rahatlık

G633 Artemis Spectrum, uzun süreli oyun oturumları için tasarlanmıştır. Kulaklık kapları ve başlıkta kullanılan yeni spor malzemeler en yüksek rahatlık için yumuşak ve delikli olarak üretilmiştir. G633’ün kulak üstü kulaklık kapları, yumuşak dokulara baskı uygulamadan çoğu kulak şekline uyar. Kulaklığınızı temiz tutmak için kulaklık kaplarını kulaklıktan çıkararak yıkayabilirsiniz.

Özelikler

 • Sürücü: 40 mm
 • Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 KHz
 • Empedans: 39 Ohm (pasif), 5000 Ohm (aktif)
 • Hassasiyet: 107 dB SPL/mW
 • Mikrofon Toplama düzeni: Kardiyot (Tek yönlü)
 • Boyut: 4 mm
 • Frekans yanıtı: 100 Hz – 20 KHz
 • Bağlantı Türü: USB
 • LCD Ekran: Yok
 • Ses Denetimleri: Var
 • Mikrofon: Var
 • Mikrofon Türü: Kardiyot (Tek yönlü)
 • Gürültü Önleme: Var
 • Uyumluluk: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, PS4 veya Xbox One, USB bağlantı noktası veya 3,5 mm ses bağlantı noktası. 7.1 Dolby Surround Sound, aydınlatma yapılandırması ve G tuşu programlama özelliklerinin etkinleştirilmesi için Logitech Gaming Software gereklidir. (gaming.logitech.com/support adresinden ulaşabilirsiniz.)

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon
Var
Frekans Aralığı
20 Hz – 20 KHz
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Özellikler
5,0