Polosmart Gaming Set 7.1 PGM05 Kablolu Kulaküstü Kulaklık + PGM02 Mouse + Mouse Pad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

PGM02 Mouse ve Mouse Pad

En iyi oyuncular için özel tasarlanmış ergonomik dizaynı ile dikkat çeken . PGM02 Mouse 4 Farklı DPI seçeneği ve led aydınlatma özellikleri ile dikkat çeker. 6 Farklı fonksiyon tuşu bulunur. Anlık komut aktarımı için 1.5 metrelik hasır kaplama kabloya sahiptir.

Polosmart PGM05 Phoenix 7.1

Estetik tasarımının yanı sıra teknolojiyle uyumlu özellikleri ile de kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Özellikle oyun tutkunları için ideal bir ürün olan kulaküstü kulaklık, ergonomik dizaynı sayesinde kullanıcılarına üst düzey konfor sağlamaktadır. Bu sayede başınızı kolayca saran bu ürün, sıkılık seviyesini ayarlayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle ayarlanabilir kafa bandı kısmından yararlanarak kulaklığınızı farklı kullanıcılar için uygun hale getirebilirsiniz. Hafif olduğu için de başınızda baskı oluşturmayan bu modern aksesuar, favori oyunlarınızı zevkle deneyimleyebilmeniz için idealdir. Yumuşak yüzeyi ile konfor yaratan Polosmart PGM05 Phoenix 7.1 Gaming Kulaklık, başınızın ya da kulaklarınızın tahriş olmasını önleyerek masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızla beraber uzun süreli kullanımlar için de benzersiz deneyim sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLOSMART GAMİNG SET 7.1 PGM05 KABLOLU KULAKÜSTÜ KULAKLIK + PGM02 MOUSE + MOUSE PAD
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KABLOLU KULAK ÜSTÜ
Kulaklık Girişi
3,5 MM JAK GİRİŞİ
Çalışma Frekansı (hz)
20-20000HZ
Ses Yalıtım Özelliği
VAR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
POLOSMART
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok