Razer Hammerhead True Wireless X Headset

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de


Aydınlatmak İçin Tasarlandı

Aydınlatmak için özel olarak tasarlanan Hammerhead True Wireless kulaklık, yüksek performansa sahiptir. Sahip olduğu 13 mm sürücüler ile 60 ms düşük gecikmeli ‘’Oyun Modu’’ bir araya gelerek gürültünün önüne çıkan sesi engeller.

60 Ms Düşük Gecikmeli Oyun Modu

‘’Oyun Modu’’ özelliği bulunan Wireless X Headset kulaklık, bluetooth cihazlarda oyun oynarken daha gecikmesiz ve daha sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar.

Mobil Uygulama Özelleştirmesi

True Wireless kulak içi kulaklık, performansı en üst düzeye çıkaran ‘’Razer Audio’’ uygulamasına sahiptir. Bu uygulama sayesinde dokunma hareketlerini yeniden eşleştirebilir, EQ’yu özelleştirebilir ve kablosuz aygıt yazılımı güncellemeleri ile daima iyileştirmeler elde edebilirsiniz.

Özel Ayarlanmış 13 mm Sürücüler

Hammerhead True Wireless X, sürükleyici bir ses deneyimi için optimize edilmiş dinamik sürücüler ile donatılmıştır. Sahip olduğu derin, vurucu bas ile desteklediği net tizler ve ortalar ile her dinleme anını yükseltir.

Suya Dayanıklı Tasarım

True Wireless kulak içi kulaklıklar, suya dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece sevdiğiniz müziklerle çalışabilir ve açık hava aktivitelerinde kullanma özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

Otomatik Eşleştirme Özellikli 5.2 Bluetooth 

Artırılmış bant genişliğine sahip bluetooth 5.2, enerji verimliliği ve menzil ile donatılmıştır. True Wireless kulak içi kulaklık bu sayede daha uzun süre dayanır ve rahat kullanım için en son eşleştirilen cihazlara otomatik olarak bağlanır.

En Hızlı Şekilde Eşleştirme

Hammerhead kulak içi kulaklık, ilk kurulum sırasında yalnızca bir açılır bildirime tek bir dokunuş ile Android cihazlarla kolayca eşleştirilebilme özelliğine sahiptir.

Dokunmatik Kontroller

Aramalarınızı ve müziğinizi kontrol edebileceğiniz True Wireless kulak içi kulaklık, sadece birkaç dokunuşla oyun modunu ve akıllı telefonunuzun sesli asistanını etkinleştirmenize imkan verir.

Teknik Özellikler

  • Aktif Gürültü Önleme (ANC): Yok
  • Bluetooth Versiyon: 5.0
  • Çift Telefon Desteği: Yok
  • Kulaklık Tipi: Stereo
  • Kullanım Tipi: Kulakiçi
  • Müzik Dinleyebilme: Var
  • Suya ve Tere Dayanıklı: Evet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.