Trust GXT350 Radius 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

7.1 Surround Ses

Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Kulaklık, zorlu oyun alanlarına açılan kapınızdır. Keskin surround ses özelliği sayesinde düşmanlarınızdan her zaman bir adım önde olacaksınız. Bu kulaklıkla zaferlerin kutlamalarının tadını çıkartmak için taçlandın.

Sürükleyici Deneyim

Radius kulaklıklı mikrofon seti tam potansiyelinizi serbest bırakacaktır. Her detayı doğrudan ileten güçlü 40mm aktif hoparlör üniteleri ile 7.1 surround ses ile donatılmıştır. Kulaklığınızı USB konektörüyle bağlayın ve anında yüksek kaliteli ses ve ses deneyimi yaşayın.

Savaş Alanında Yayılın

Trust kulaklığın aydınlatmalı tasarımı fark edilmek için anahtarınızdır. Düşmanlarınızı gölgede bırakacaksınız ve takım arkadaşlarınızı mikrofondaki entegre mavi LED ışıkları ve kulaklıklar ile başarıya doğru yönlendireceksiniz.

Yanlış İletişimi Bozguna Uğrat

Takım arkadaşlarınla aynı odadaymışsın gibi konuş. Ayarlanabilir mikrofonun net sesi, artık yanlış iletişimde yenilmemenizi sağlar.

Sonsuz Konfor

Ayarlanabilir mikrofon ve kafa bandı ile birleştirilen yumuşak ve konforlu kulak üstü pedleri, her seferinde uzun süreli oyun oturumları için ihtiyacınız olan rahatlığı sunar. Sıradaki şampiyon olmaya hazırsın.

Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
  • Frekans Aralığı: 18-20.000 Hz
  • Direnç: 32 Ohm
  • Kulaklık Boyutu: 40 mm
  • Duyarlılık: 117 dB
  • Mikrofon: Evet
  • Bağlantı: USB
  • Kablo Uzunluğu: 250 Cm
  • Uyumluluk: PC/ Laptop 

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kullanım Modeli
Kulak üstü
Mikrofon
Var
Frekans Aralığı
18Hz - 20KHz
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı
Kablolu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.