Trust 22401 6 Düğme ve RGB Profesyonel Gaming Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Trust 22401 6 Düğme ve RGB Profesyonel Gaming Mouse

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Ergonomik ve Hafif Tasarım

Trust RGB profesyonel gaming mouse, hafif tasarımı sayesinde size konforlu bir kullanım imkanı tanır. Ergonomik yapısıyla oyunlarınıza en iyi şekilde eşlik ederek oyundan aldığınız zevki zirveye taşır.

Yüksek Hassasiyetli Optik Sensör

Trust gaming mouse, 5.000 DPI'a kadar varan optik sensörü sayesinde en kapsamlı oyunlarda bile hassas bir kontrol olanağı tanır. Böylece en sevdiğiniz oyun arenalarında rakiplerinizden bir adım öne geçmenizi destekler.   

Programlanabilir 6 Adet Düğme

Trust gaming mosueun üzerinde yer alan 6 adet düğmeyi istediğiniz gibi programlayabilirsiniz. Bu duyarlı düğmeleri kişiselleştirerek oyunlardan çok daha fazla verim ve keyif alabilirsiniz. 

Dahili Bellek Teknolojisiyle Profilinizi Kaydedin

Dahili bellek teknolojisine sahip olan Trust RGB profesyonel oyuncu mouse, 5 Adet oyun profilini kaydederek saklamanıza yardımcı olur. Bu sayede oyunu açtığınız anda otomatik ayarları hatırlayarak size kolaylık sağlar.

RGB Aydınlatması Sayesinde Oyuna Ara Vermeyin

Trust mouseun RGB  aydınlatması, günün hangi saati olursa olsun oyuna ara vermeden eğlencenin doruklarında yaşamanızı sağlar. Ayrıca RGB aydınlatmayı kendinize göre özelleştirerek kullanabilirsiniz. Trust gaming mouse, geliştirilmiş yazılım desteğiyle düğmeleri ve ışıkları kolayca programlamanıza yardımcı olur. Bunun için yazılımı yükleyerek mouseu istediğiniz gibi programlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
6 DUGME VE RGB PROFESYONEL GAMING MOUSE
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok