Asus TUF Gaming M4 Air Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

IPX6 Su Geçirmez Koruyucu

TUF Gaming M4 Air’ın baskılı devre kartı montajı (PCBA), su dökülmelerine ve terli avuç içlerine karşı koruma sağlamak için IPX6 su geçirmez koruyucuyla kaplandı.

%100 PTFE FARE AYAĞI & TUF GAMING PARACORD

Hafiflik ve hareket özgürlüğü için akıllıca tasarlanan TUF Gaming M4 Air, takılmaları engelleyebilmek için yumuşak, hafif ve esnek bir fiberden üretilen TUF Gaming Paracord’u kullandı, ayrıca sahip olduğu %100 PTFE fare ayakları sayesinde kolay kaydırma yapılabiliyor.

Mutlak Doğruluk

Her vuruş kritik öneme sahiptir. TUF Gaming M4 Air’ın kalbinde, rekabetin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için hatasız doğruluk ve hassasiyet için özellikle ayarlanmış optik bir sensör yatıyor.

Altı Adet Programlanabilir Tuş

TUF Gaming M4 Air’da kendi oynanış tarzınız için yapılandırabileceğiniz altı adet rahat ve programlanabilir tuş bulunuyor. Sağ ve sol tuşların birbirinden ayrı tasarımı, basma kuvveti ve vuruş mesafesini azaltıyor. Böylece çok daha hızlı ve rahat bir şekilde tuşlara tıklanabiliyor.
Bir DPI anahtarı ile hassaslığı anında ayarlamak mümkünken, sol tarafa stratejik olarak yerleştirilen tuşlar ve tıklanabilir tekerlek ise ek kontrol seçenekleri veriyor.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TUF GAMİNG M4 AİR KABLOLU OPTİK OYUNCU MOUSE
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ASUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok