Casper Excalibur SM.CS-GX6-B Oyuncu Mouse

2,7
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Excalibur Gaming Mouse ile Bir Adım İleri

Doğruluk ve hız standartlarını yeniden tanımlamak üzere tasarlanan Gaming Mouse, %95'lik bir çözünürlük doğruluğu ile rekabeti zorlar. Böylece hamlelerinizi tam hassasiyetle yaparsınız.

Mükemmel Hassasiyet Sağlayan %95'lik Çözünürlük Doğruluğu

Bazen, oyunda kazanını sadece milisaniyeler belirler. Reflekslerin kadar hızlı ve hassas Excalibur Gaming Mouse ile mükemmel tepkilerle tanış, %95'lik çözünürlük doğruluğu ile rekabeti zorla.

Konfor ve Sağlık Sunan Ergonomik Tasarım

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanan Excalibur Gaming Mouse, düğmelere basarken parmaklarınızdaki baskıyı azaltan ve gereksiz parmak sürükleme noktalarını ortadan kaldıran ergonomik yapısı ile eşsiz konforda oyun deneyimleri sunar.

Tutuşu Güçlendiren Kauçuk Boyama Yüzeyi

Daha güçlü bir tutuş, daha iyi bir kontrol demek. Oyuncuların tüm ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek hazırlanmış Excalibur Gaming Mouse, özel kauçuk boyama yüzeyiyle sana en güçlü tutuşu sanmaya hazır.

Optimize Edilebilen Sensor Hassasiyeti ve Duyarlılığı

Oyunun ne kadar sürerse sürsen Excalibur Gaming Mouse sensor hassasiyetini ve duyarlılığı optimize eder, uzun saatler aynı konfor ve performansı sunar. Optimizasyon keyfine alıştıktan sonra asla vaz geçemeyeceksin.

Makro Düzenleme Desteği ile 8 Farklı Düğme

Excalibur Gaming Mouse, makro düzenleme desteği ve 8 farklı düğmesi ile çok daha akıllı ve kullanışlı. Farklı oyunlara göre farklı yazılımlar yükleyerek istediğin gibi programlayabilir, ihtiyaçlarına en uygun fareye sahip olabilirsin.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Buton Sayısı
8
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablolu
Yorumlar
Ortalama Puan
2,7 (1 kere puanlandı)
Tasarım
3,0
Kullanım Kolaylığı
3,0
Özellikler
2,0