HP 5JS07AA Pavilion 200 Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özelleştirilebilir 5 Farklı Düğme

Mouse üzerinde yer alan 5 farklı düğmeye dilediğiniz komut atamasını yaparak hem günlük kullanımlarda hem de oyunlar esnasında çok daha pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinize üstünlük kurabilirsiniz. 

3200 DPI

3200 DPI ile oldukça yüksek hassasiyete sahip olan bu Mouse ile en zorlu oyunlarda bile yüksek hareket hızı avantaj sağlayabilirsiniz.

Farklı Renklerdeki Özel Aydınlatma Seçenekleri

Mouse üzerinde yer alan ve oldukça şık bir görünüm sağlayan RPG aydınlatmasını 12 farklı ışık modu ile özelleştirebilirsiniz. Dilerseniz gökkuşağı dilerseniz de sabit veya spektrum gibi aydınlatma seçeneklerinden birini kolay şekilde ayarlayabilirsiniz.

Ele Oturan Ergonomik Tasarım

Sağ el için geliştirilen HP marka mouse, el koordinasyonunun tam olarak sağlanması adına ideal boyutlara sahiptir ve bu sayede pek çok oyuncuya hitap edebilir bir ürün haline gelir.

PixArt Optik Oyun Sensör Özelliği

PixArt optik sensör özelliğine sahip olan bu ürün, bu sayede en hızlı mouse hareketlerinde bile hareket algısını maksimum seviyede tutar ve oyunlar esnasında büyük avantaj sağlar. 

Pil Gerektirmeyen Kablolu Bağlantı

Kablolu şekilde bağlantı sağlayan mouse ile hem ekstra pil maliyetinden kurtulmuş olursunuz hem de pilin zayıflamasıyla oluşabilecek performans kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

El Yormayan Dizayn Hatları

Ergonomik boyutları ve elinizin farklı noktalardan mouse üzerinde rahatça durmasını sağlayan hatları ile rahat bir kavrama ve hareket imkânı elde edebilirsiniz.

DPI ve Aydınlatma Ayarları İçin Kısayol İmkânı

Mouse üst kısmında yer alan kontrol düğmeleri ile hem RPG aydınlatmayı hem de cihaz DPI ayarını kısa yoldan yapabilirsiniz. Böylece oyun esnasında anında dilediğiniz ayara geçebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: HP
  •  Model: Pavilion 200
  • DPI: 3200
  • Özelleştirilebilir Düğmeler: Var
  • RGB Aydınlatma: Var
  • PixArt: Optikli Oyun Sensörü Var
  • Boyutlar(G x D x Y): 125 x 75 x 40,5 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PAVİLİON 200 OYUNCU MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok