Logitech TKZ Series Oyuncu Mouse Pad 70x30 cm + Mikro USB Charge Cable

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyuncular için Özel Üretim

Bilgisayar oyunu oynamaktan keyif alan kişilere özel olarak üretilen kullanışlı bir mouse paddir.

70x30 cm Ölçülerinde Rahat Kullanım

Mouse pad ölçüleri, 70x30 cm olarak ideal boyutlardadır. Bilgisayarınızla birlikte rahatlıkla kullanma şansına sahip olursunuz.

Siyah Renkli ve Baskılı Tasarım

Siyah renkli ve logo baskılı tasarımıyla hem estetik hem de işlevsel bir üründür.

Kaliteli Malzeme

Özel olarak tasarlanan mouse pad, dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilir. Bu sayede uzun ömürlü olarak kullanma şansına sahip olursunuz.

Her Türlü Zeminde Kesintisiz Oyun Keyfi

Mouse pad, bulunduğu yüzeye yapışır ve bu sayede hareket etmez. Ayrıca mouse ile yaptığınız hamlelerde hareket özgürlüğü sağlar ve rakiplerinizin karşısında öne geçmenize fırsat sunar.

Mikro USB ile Şarj Avantajı

Mikro USB ile şarj yapılabildiği için cihazınızla kolaylıkla bağlantı yapabilirsiniz ve oyun sırasında sizi yarı yolda bırakmaz.

Hareket Etme Kolaylığı

Yüzeye tam olarak tutunan pad, hamleleriniz sırasında size avantajlı bir kullanım sağlar. Geniş tasarımı ve pürüzsüz olması mouse hareketlerini kolaylaştırır. Hem boyutları hem de pratik olması sayesinde oyuncuların severek tercih ettiği bir üründür.

Kusursuz Dizayn

Mouse pad, titreme ve kayma olmaması için özel olarak tasarlanır. Şarj kablosuyla beraber satıldığı için pratik olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Kullanışlı ve kaliteli özellikleri kusursuz dizaynıyla bütünleşir.

Teknik Özellikler

  • Mouse Pad Ölçüleri: 70x30 cm
  • Şarj Kablosu: Mikro USB
  • Türü: Baskılı
  • Garanti: 24 Ay

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.