PS4 Concrete Genie

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sıra Dışı Bir Macera Deneyimi

Concrete Genie, tipik bir aksiyon oyunu değildir. Oyundaki aksiyon öğeleri, az miktardaki savaş sahnesinden ibarettir. Aksiyonun aksine oyun, esrarengiz sahnelerle gerilimi ve heyecanı üst seviyede tutar. Belirli ipuçlarını çözerken, kendinizi sıra dışı bir maceranın içinde hissedersiniz.

Ash’in Öyküsü

Concrete Genie, zamanını eskiz defterine fantastik manzaralar çizerek ve ilginç karakterler yaratarak geçiren Ash’in macerasına odaklanır. Kentsel çürüme ve yanlış sanayileşme sonucunda yaşanılmaz bir yer haline dönen Denska şehrinde çocukluğunu geçiren Ash, daha yaratıcı olabilmek adına çocukluğunu geçirdiği şehre geri dönmüştür. 

Denska Şehri

Artık terk edilmiş bir bölge olan Denska, başıboş bir grup tarafından yönetilir. Bu grubun üyeleri, Ash’in eskiz defterindeki sayfaları yırtar. Bunun üzerine Ash, Denska şehrinin hayaletinin evi olan deniz fenerine doğru yolculuğa çıkar.

Denska Şehrinin Hayaleti

Denska şehrinin hayaleti, Ash’e özel yetenekler verir. Bunun ardından Ash bölgeden bölgeye hareket eder. Şehrin her yerini sanatsal şekilde süsleyerek Denska’yı eski günlerinden daha da güzel bir yere dönüştürmeyi hedefler. 

Gizli Öğeler ve Bulmacalar

Denska’daki maceranızda sokak çetesinden kaçarken, gizli öğeleri bulmalı ve bulmacaları çözmelisiniz. Bu bulmaca ve gizli öğeler, oyunu daha da eğlenceli ve keyifli hale getirir.

Çarpıcı Grafikler

Concrete Genie, oynadığınız süre boyunca çarpıcı sahneleri sizlere sunar. Oyunun asıl amacı, şehrin duvarlarını renklendirmek ve şehri yeniden aydınlatmaktır. Bunu gerçekleştirmek için şehirde kaybolmuş olan defter sayfalarını bulmanız gerekir.

Ash’in Yardımcıları

Ana karakteriniz olan Ash’e özellikle karanlık tarafından ele geçirilmiş olan duvarları renklendirmek için üstün güçler yardım eder. Bunun için süper boya bonusu, ateş, elektrik gibi bonusları da toplamanız gerekecektir.

Özelleştirilebilir Oyun Deneyimi

Concrete Genie, aslında sanatsal bir oyundur. Oyun boyunca duvarları sizin istediğiniz şekilde renklendirilir. Bunun yanında Ash’in yardımcısı olan üstün varlıkları da tasarlamanız mümkündür.

Teknik Özellikler

  • Oyun: Concrete Genie
  • Geliştirici: PixelOpus
  • Yayıncı: Sony Interactive Entertainment

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.