PS4 Mafia Definitive Edition

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyun Zevkini Artıran Destekler

Mafia Definitive Edition PS4 ile oynandığı zaman oyun zevkini geliştiren özelliklerde kullanılabilir. Çevrim içi ve çevrim dışı oynama özelliği ile internete bağlı olmasanız dahi keyifli anlar yaşayabilirsiniz.


Tek Oyunculu Kurgu

PS4 Mafia Definitive Edition yapımında tek oyuncu olarak karakteri sizin yönlendirmeniz gerekir. Gelişmiş özellikleri ile uzaktan oynamayı destekleyen yapım, boş zamanınızı değerlendirmek ve stres atmak için ideal bir çözüm!

Bir Suç Efsanesinin İlk Adımları

Mafia Definitive Edition oyunu ile sıfırdan başlayarak kendi suç çetenizi kurabilirsiniz. Becerileriniz arttıkça mafya rütbeniz de yükselir. Karakter Tommy Angelo’un suçun içine sürüklenme ve mafyalar arasında kendi statüsünü yükseltme serüvenine ortak olabilirsiniz. Mafya ile anlaşmazlığa düşen Angelo, çekimserliğini üzerinden attığında yeraltı dünyasının güçlü isimlerinden birine dönüşüyor!


Kendi Mafya Hikayenizi Yaratın

1930’ların “Yasak Çağ”ı döneminde geçen hikayede bir gangster olarak var olacaksınız. Attığınız adımlar sizi başarıya taşıyacak ya da başarısızlığa mahkum edecek!

Lost Heaven, IL Şehri

PS4 Mafia Definitive Edition oyununda olaylar hayali olarak yaratılan Lost Heaven, IL şehrinde geçiyor. 1930’ların kurmaca şehir manzarası, peyzaj, modası, arabaları ve mimarisi ile baştan sona yeniden oluşturuldu. Tüm dönem kültürünü görebilir, duyabilir ve yaşayabilirsiniz.


Orijinaline Sadık Kalan Yenileme

Klasik oyun güncellenerek yeni bir misyon kazandı. Genişletilen ve detayları artırılan hikaye planlamasında orijinal müzik ve oynama yöntemlerine bağlı kalmaya devam edildi.


Yeni İtemleri Çok Seveceksiniz

PS4 Mafia Definitive Edition ile açılan Tommy yeni kostüm ve taksi itemlerini açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni tarz, yeni sahneler ve yen manzaralar ile kendinizi aksiyona kaptırıp önde gelen mafya liderlerinden biri olacaksınız.


Sert ve Güçlü Karakterlerle Tanışın

Mafya, çeteler, suçlular, organize işler ve detaylı planlamalar arasında kendi karakterinizi yaratarak başarıya ulaşabilirsiniz. Sert, güçlü ve belalı erkeklerin arasında farkınızı ortaya koyma zamanı!

Özellikler

  • Mafia: Definitive Edition aksiyon oyunu
  • PS4 uyumlu güncel versiyon
  • Tek oyunculu
  • Çevrim dışı oynama etkin
  • 25.9.2020 (çıkış tarihi)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.