PS4 PES 2021 Season Update

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çevrim içi Oynama Seçeneği

PS4 PES 2021 Season Update isterseniz çevrim içi oynayabileceğiniz çok oyunculu bir platformdur. PS Plus hesabı olan maksimum 22 farklı oyuncuya kadar destekleyerek arkadaşlarınızla uzaktan eğlencenin keyfini yaşatır.

DUALSHOCK 4 Titreşim Desteği

DUALSHOCK 4 titreşimini destekleyen PES 2021 Season Update ile oyun içi hareketlerinizi hissederek kablosuz kollar ile tek bir noktaya odaklanırsınız. Gözden kaçırdığınız hareketleri titreşim ile algılayarak oyun içi hakimiyetini artırabilirsiniz.

Yeni Sezon Güncellemelerini İçerir

PES 2021 Season Update, 2020 yılında ödül alan yapımın üzerine yeni güncellemelerle sevenlerine sunuluyor. Yeni sezon takım ve oyuncu değişikliklerini, transferlerini güncel versiyonda bulabilirsiniz. UEFA EURO 2020™ modu ile turnuvanın tadını çıkarabilirsiniz.

En Büyük Takımlarla Oynayın

Tüm dünya çapında büyük ve başarılı kulüplerden istediğinizi seçerek oynamaya başlayabilirsiniz. Sporcunun başarısını artıran köklü geçmişe sahip ve şampiyon olan FC Bayern München, FC Barcelona, Manchester United ve Juventus gibi devlerin arasından istediğinizi seçin!

Hayal Takımınızı Kurabilirsiniz

Hazır kulüpler size göre değilse ve tırnaklarınızla kazıyarak bir takım oluşturmak istiyorsanız, “Myclub” özelliğine bayılacaksınız! Oyun içinde kendi takımınızı kurarak dünyanın her yerinden farklı rakiplerle maç yapabilir, başarı seviyenizi ölçebilirsiniz.

Matchday Deneyimi

PS4 PES 2021 Season Update oyununda gerçek hayattan ilham alan modlar da bulunuyor. Futbol rekabetinden ilham alarak online bir şekilde mücadele etmenin yolunu açan Matchday ile PvP etkinliklerinde ve büyük maçlarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Tek Başınıza Zirveye Oynayın

Tek oyuncu modunda oynarken sıfırdan bir futbol kulübünün başına geçebilir, doğru transfer ve hamleler yaparak onun başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Kendi takımınızı zirveye taşımak için Ana Lig’de savaşın!

İsteğe Bağlı İtem Satın Alabilirsiniz

Başarınızı taçlandıran ve eğlencenizi artıran nesnelere, futbolculara ya da yeni formalara sahip olmak için sanal para birimi ile isteğe bağlı olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Özellikler

  • PES 2021 Season Update
  • PS4 Uyumlu, DUALSHOCK 4 titreşimi destekler
  • 1-4 oyuncu, çevrim içi max 22 oyuncu (PS Plus)
  • İsteğe bağlı oyun içi sanal para ile alışveriş
  • Çıkış tarihi: 15.9.2020
  • Yayıncı: Konami
  • Tür: Spor
  • Özellikler: Myclub, Ana Lig, Matchday, güncellenmiş kadrolar, dev kulüpler

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.