PS4 Spiderman Miles Morales

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Spider-Man’in İzinden Gidiyor

PS4 Spiderman Miles Morales oyununda yeni süper kahraman olmak için çabalayan Morales’in hikayesini görürsünüz. Marvel Evreni’nin son macerasında yeni evine ve yaşananlara ayak uydurmaya çalışan Miles’in hislerine ortak olacaksınız.

Büyük Güç, Büyük Sorumluluk

Miles Morales’in yeni evini yok etmeye çalışan büyük güçle olan mücadelesi sırasında heyecanınız doruklara ulaşır. Morales’in New York’u kurtarmak için verdiği emek ve yeni Spider-Man olma yolundaki uğraşlarını hikayede takip edebilirsiniz.

Ufukta Miles Morales Yükseliyor

Oscorp örümceği tarafından ısırılan Miles, müthiş güçler kazanıp ustası Parker’dan eğitim alıyor ve Harlem’de süper kahraman hayatına başlıyor. Peter Parker karakterinden bir adım öteye geçerek patlayıcı güçleri keşfederek oyunda farklılık sunuyor. Bio-elektrik ve zehirli patlama saldırıları ile düşmanları ortadan kaldırmak, gizli kamuflaj ile sessizce dolaşmak artık çok daha kolay!

Savaşın Ortasında Aksiyon ve Entrika Dolu

Spiderman Miles Morales PS4 oyunu, New York’ta dolandırıcı bir enerji şirketi ve yüksek teknolojiye sahip suç ordusu arasında geçen savaşı konu ediniyor. Miles’in, yeni evinin etrafında olan savaşa kayıtsız kalmaması ve henüz yeni öğrendiği kahramanlığı doğru uygulayabilmesi için tüm kontrol sizde!

Yeni Ev ve Keşfedilmeye Hazır Çevre

Spiderman Miles Morales oyununda, yeni evinin bulunduğu sokaklarda gezinerek yeni görselleri keşfedebilirsiniz. Kişisel hayatı ve görevleri arasında sıkışan Morales’in tüm hayatının detaylarına hakim olacaksınız! Miles ve arkadaşlarının heyecan dolu dünyası sizi bekliyor.

En İyi Arkadaşı Yazılımcı Ganke Lee

Spiderman’in Miles Morales oyununda karakterin en yakın arkadaşı olan ve tüm sırlarını bilen Ganke Lee, yazılım ve teknoloji konusundaki becerileriyle size macerada eşlik edecek.

Annesi Rio, Bir Belediye Başkanlığına Aday

Morales’in annesi olan Rio karakterin ilham kaynağı olan sevdiklerini ve halkı savunan bir siyasi adaydır. Eli her yere uzanan karakter, oyunda en büyük yardımcılardan biri olur.

Akıl Hocası ve Ustası Peter Parker

Orijinal Spider-Man, tahtını Morales’e devrediyor. Karakterin güç kazanmasında yanlışlıkla da parmağı olan Parker, onu eğitmek zorunda kalıyor ve yeni kahramanı yaratıyor. Oyunda Peter’ın yurt dışına çıkmak zorunda kaldığı sırada şehirde oluşan kaosu acemi süper kahraman Morales’in yönetmesi konu ediniliyor. Doğru hamleleri yaparsanız New York başına gelen beladan kurtulabilir.

Özellikler

  • Spiderman Miles Morales
  • Cihaz: PS4
  • Karakterler: Miles Morales (ana), Rio, Ganke Lee, Peter Parker
  • Tür: Aksiyon / Fantastik
  • Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
  • Ses Dilleri: Almanca, Fransızca (Fransa), İngilizce, İtalyanca

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.