PS5 Call of Duty Black Ops Cold War

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Soğuk Savaş Döneminden İlham Alıyor

PS5 Call of Duty Black Ops Cold War 1980’li yılların başında dünya üzerindeki tüm dengeleri alt üst eden Soğuk Savaş döneminden ilham alıyor. Karakterleri ve kurgusunu dönemin şartlarından alan oyun, aksiyon severlerin yeni gözdesi!

Tek Oyunculu Campaign Modu

Call of Duty Black Ops Cold War oyuncuları tarihte yaşanmış gerçek ve dramatik olaylarla karşı karşıya kalıyor ve o dönemde yaşamış tarihi figürlerle tanışıyor. Tek oyunculu Campaign modunda bildiğiniz her şeyi unutacaksınız.

Dünya Çapında Karargahlar

Soğuk Savaş`ı iliklerinize kadar yaşayan yerlerde bulunan karargahlar arasında aksiyon dolu anlar yaşarsınız. Doğu Berlin, Vietnam ve Sovyetler’de bulunan KGB ana karargahı sizi bekliyor!

Aksiyon Severlerin Gözdesi

Güçlü ve seçkin bir harekatçı karakteri ile katıldığınız oyunda tarihin akışını değiştirmeyi başarabilecek misiniz? İkonik Woods, Mason ve Hudson karakterleri ile gizli bir figürün peşine düşecek, dengeleri alt üst etmeye çalışanları durdurmak için savaşacaksınız. Üstün yetenekli ajanların arasına katılarak kurulan komployu durdurmak asıl hedefiniz olacak!

Efsaneleşen Hikaye Yenilendi

Yeni nesil Soğuk Savaş hikayesi güncellenerek çok oyunculu ve zombi deneyimlerine dayalı sahneler eklendi. Silah ve ekipmanlarla dolu cephanelikten doğru nesneyi seçmek ise size bağlı.

Genişleyen Zombi Modu

PS5 oyununda genişletilen “Zombies Mod”u sayesinde Requiem operasyonunun kapsamı artar. Karanlık Aether Destanı’nın bir sonraki bölümü açıldığında ortaya salgın ve tehlikelerle dolu bir hikaye çıkar. Takımı doğru noktaya getirip bölgeleri can kaybetmeden keşfetmek için lider olabilirsiniz!

Özellikler

  • Ürün: Call of Duty Black Ops Cold War
  • Cihaz: PS5
  • Yayıncı: Activision Blizzard Int'l BV
  • Tür: Aksiyon
  • Konu: Soğuk Savaş
  • Yeni Özellikler: Çok oyunculu haritalar, ücretsiz silahlar (15. Kademe PPSh-41 SMG,  31. Kademe Swiss K31 Sniper Rifle), genişletilmiş Zombies Modu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.