PS4 Civilization VI

Henüz yorum yok Yorum Yaz

PS4 Civilization VI

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Farklı Hikâyelerle Zaman Yolculuğu

Civilization VI, farklı hikâyeler ile sizleri zaman yolculuğuna çıkarır. Vikinglerle başlayan hikâyeye, Persler ile devam edebilirsiniz. Her şey yolunda gittiğinde düzinelerce şehir kurabilir hatta iki büyük teknoloji ağacını keşfedebilirsiniz.

Geliştirilebilir Savunma Silahları

Kılıçlar, silahşörler, piyadeler ve zırhlı savaşçılarla başlayan Civilization VI’da zamanla toplara, tanklara, bombardıman uçaklarına ve savaş gemilerine sahip olursunuz. Kullandığınız silahların özelliklerini savunma stratejilerinize uygun olarak geliştirebilirsiniz.

Şehirlerin Gelişimi

Civilization VI’nın en büyük özelliği, savunma ve savaş stratejileri ile birlikte şehirleri iskân etme imkânını da sizlere sunmasıdır. Ele geçirdiğiniz şehirlerde üretim kapasitesi doğrultusunda din, ticaret ve eğlence merkezleri kurabilir ve kurduğunuz binaları özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, dünya harikalarıyla şehirlerinizi daha zengin hale getirebilirsiniz.

Dijital Yakınlaştırma

Civilization VI yakınlaştırma özelliği ile her şeyi sizin kontrolünüze bırakır. İstediğiniz noktayı yakınlaştırarak geliştirebileceğiniz omuz kamerasının düğmeleriyle şehrinizin gizli kalmış köşelerine bile hâkim olabilirsiniz.

Altı Farklı Zafer Özelliği

Civilization VI’da amaç sadece savaşmak değil, başarı elde etmektir. Oyunu oynarken altı farklı başarınız sonucunda ödüllendirilirsiniz. Örneğin oyunda rakiplerinizi yenebilir, turistik bir zafer elde edebilir veya yeni gezegenler keşfeden ilk ulus siz olabilirsiniz.

Zorlu Savaşlar

Oyunun en büyük etki noktası yapay zekâ özelliğidir. Rakip yöneticilerin hareketleri genellikle öngörülemez şekildedir. Beklemediğiniz bir anda şehrinize saldırı olduğunu görebilirsiniz.

Çoklu Oyuncu Desteği

Civilization VI, yüksek zorluk seviyesinde farklı oyuncularla oyun deneyimini sizlere sunar. Çok oyunculu mod ile oyununuzu aynı konsolda altı, çevrim içi modda ise dört oyuncuyla paylaşabilirsiniz.

Doğal Afetler

Civilization VI’ya opsiyonel olarak ekleyeceğiniz geliştirme paketleri sonrasında gerçek dünyada olan doğal afetlerle karşılaşabilirsiniz. Volkanik patlamalar, karbondioksit salınımı ve yükselen deniz seviyesi şehrinizi kaosa sürükleyebilir.

Teknik Özellikler

  • Oyun: PS4 Sid Meier’s Civilization VI
  • Geliştirici: 2K Games

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PS4 CIVILIZATION VI
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
2K
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok