PS4 GT Sport HITS

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hız ve Motor Tutkunlarının Gözdesi

PS4 Gran Turismo™ oyununda türü tanımlayan motor yarışı deneyimini yeniden yaşayabilirsiniz. Hızlı, güçlü ve büyüleyici motorlar arasından en beğendiğinizi seçin!

Hiç Olmadığı Kadar Gerçekçi

Gran Turismo™ PS4 için geliştirilen oyunda gerçek hayata en yakın grafikler kullanıldı. Otomobil ve motor yarışlarına katılırken gerçekçi görüntüler ile adrenalin tavan yapacak!

En İyileri Deneyimleyin!

PS4 GT Sport HITS ile dünyanın en başarılı 140 aracı emrinize amade! Özel prototiplerden tutun da gerçek hayatta var olan modellere kadar sayısız aracı oyun içinde sürme keyfini yaşayabilirsiniz.

Efsanevi Pistlerde Yarışabilirsiniz

GT Sport HITS PS4 yapımında yer alan 19 farklı pist arasından istediğinizi yarış için seçebilirsiniz. Nürburgring ve Tokyo Expressway dahil birçok farklı düzene sahip bölge ve pist sayesinde yeni deneyimlere doyacaksınız.

FIA Online Şampiyonası

Gran Turismo™ size benzersiz bir şampiyonada yarışma şansı sunuyor. Dünyada bir ilk ve tek olan resmî FIA Online Şampiyonası’na katılarak mücadele edebilirsiniz. En sevdiğiniz otomobil üreticisi ya da ülkenizin sponsorluğunda bayrağı göğüslemek için hızlı ve isabetli karar almanız gerek!

Profesyonel ve Acemiler için Yenilikler

GT Sport HITS oyununa eklenen yenilikler sayesinde sürüş beceriniz hangi seviyede olursa olsun başarıya kolayca ulaşabilirsiniz. Yeni fizik motoru ve gerçekçi yol tutuşu sayesinde keyifli bir yarış geçirebilirsiniz.

Kendi Seviyenizde Rakipler Bulun

Çevrim içi oynama imkanı da bulunan PS4 Gran Turismo oyununda kendi seviyenize uygun rakipleri online olarak bulabilirsiniz. Yaş, bölge ve stilinize uygun birçok farklı sürücü arasından en dişli rakibinizle tanışabilirsiniz.

Çevrim içi Kullanımın Avantajları

Oyunu çevrim içi olarak internet üzerinden oynamak için PS Plus aboneliğinizin olması yeterlidir ve birçok fırsat sunar. Maksimum 20 oyuncuya kadar katılım sağlanan yarışlar düzenleyebilir, VR gözlüğü ve anlık kamera ile deneyiminizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Uzaktan oynama ve DUALSHOCK 4 titreşimi ile de eğlence artar.

Özellikler

  • Gran Turismo™ Sport Hits / GT Sport Hits
  • Çıkış: 17.10.2017
  • Yayınlayan: Polyphony Digital Inc
  • Konu: Yarış / Sürüş
  • Cihaz: PS4
  • Yerel Destek: 1-2 oyuncu, uzaktan oynama, DUALSHOCK 4 titreşimi, VR gözlük
  • Çevrimiçi Destekleri: 20 oyuncu (max), kamera, PS Plus
  • Özellikler:  FIA Online Şampiyonası, yeni motor ve pistler, türü tanımlayan motor deneyimi
  • Diller: Almanca, Arapça, Fransızca, Hollandaca, Japonca, Lehçe, Portekizce, Rusça, Türkçe, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.