PS4 GTA V Premium Edition

5,0

PS4 GTA V Premium Edition

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

GTA V Premium Edition’ın İçeriği

GTA V Premium Edition, oyunda harcayabileceğiniz 1 milyon dolarlık bonus avantajını sizlere sunar. Bununla birlikte Premium Edition sürümünün en büyük avantajı, Criminal Enterprise başlangıç paketini içermesidir.

Criminal Enterprise Başlangıç Paketi

Criminal Enterprise başlangıç paketi, kazanmanız için uzun saatler oyun oynamanızı gerektiren 10 milyon dolarlık hediyeyi içerir. Bu hediyelere değerli araçlar, silahlar, giysiler, banka ve fabrika gibi binalar da dahildir.

Heyecan Verici Sahneler

GTA V, Los Santos ve çevresini tıpkı gerçek bir dünyaymış gibi sizlere sunar. Bu dünyayı keşfetmek için Los Santos sokaklarında özgürce gezebilirsiniz.

Geliştirilmiş Silah ve Araçlar

GTA V’in silahları, serinin önceki oyunlarına göre daha hassastır. Oyundaki araçlar ise daha iyi yol tutuşu sağlar. Tüm bu unsurlar, oyunu daha keyifli ve sürükleyici hale getirir.

Aksiyon İçeren Unsurlar

Grand Theft Auto V’teki tüm sahnelerde aksiyonu hissetmeniz mümkün oluyor. Güvenlik kuvvetleri ile çatışan ana karakter ile trenlerin üzerinde bisiklet sürebilir ve askeri uçakları kaçırabilirsiniz. Aksiyon içeren sahnelerle birlikte oyunda yapılacak çok fazla şey bulunur. Tenis, yoga, yürüyüş, yarış, golf ve dalış bunlardan sadece birkaçıdır.

Üç Farklı Ana Karakter

GTA V’in üç farklı ana karakteri bulunur. Bu üç karakter, oyunu daha ilginç hale getirir. Her karakterin kendine özgü bir hikayesi bulunur. Bu karakterlerden ilki olan Michael, emekli bir dolandırıcıdır. Franklin de Los Santos şehir merkezinde yaşayan genç bir adamdır. Trevor ise çölde yaşayan, uyuşturucu satan, acımasız bir adamdır.

GTA V Olay Örgüsü

GTA V olay örgüsü üç karakterin çevresinde şekillenir. Her karakterin tamamlaması gereken farklı görevleri vardır. Michael’ın görevleri genellikle geçmişiyle ilgilidir. Franklin’ın yapacağı işler araçlar ile ilgilidir. Ölümcül saldırılar ise Trevor’ın işidir.

Karakter Geçişleri

Geçişler sırasında karakterlerin hikayesini hissedebilirsiniz. Michael’ı evde televizyon seyrederken veya otoyolda 80’li yılların şarkılarını dinlerken, Franklin’ı bir gece kulübünden çıkarken, Trevor’ı ise bir çatışmanın sonunda kumsalda yarı çıplak halde güneşlenirken bulabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Oyun: GTA V
  • Detay: Premium Edition
  • Geliştirici: Rockstar Games Inc.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PS4 GTA V PREMIUM EDITION
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ROCKSTAR

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı