PS4 PGA Tour 2K21

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özgür Kurallar

PS4 PGA Tour 2K21 oyununda profesyonel sporculara karşı kendi ekibinizle mücadele edebilirsiniz. Var olan kurallara bağlı kalmak ya da kendi kural kitabınızı yazmak ise tamamen sizin isteğinize bağlı!

Çevrim içi Topluluklar

Kendi kurallarınızı belirlemek istiyorsanız çevrim içi topluluklar ile kulüp binanızın yönetimini ele alabilirsiniz. Her sezona özel kural koyarak turnuvaları beğeninize göre düzenleyebilirsiniz. Oyunu zorlaştırmak ve kolaylaştırmak sizin elinizde!

Yeni Parkur ve Sporcular

PGA Tour 2K21 oyununda yeni eklemeler ile heyecanı artıran güncellemeler yüklendi. PGA Tour gerçek profesyonellerinden olan Justin Thomas ve 11 farklı oyuncu ile mücadele edebilirsiniz. TPC Sawgrass ve East Lake Golf Club gibi yeni parkurları zevkle keşfedeceksiniz.

Kişiselleştirilebilir MYPLAYER

PS4 PGA Tour 2K21 oyununda kurallar gibi parkur ve sporcular da kişiselleştirilebilir olmasıyla öne çıkıyor. MYPLAYER oyuncunuzu sevdiğiniz markaların ekipman ve kostümleri ile giydirebilir, oynamaktan zevk aldığınız parkuru yaratabilirsiniz.

Yardımcı Kontroller Acemiliği Ortadan Kaldırır

İster oyuna aşina olun isterseniz de yeni başlayın; her daim yardımcı kontrolleri açarak başarınızı artırabilirsiniz. Yeni parkurları öğrenirken de işinize yarayan bilgiler ile seviyenizi artırıp çimen üzerindeki hakimiyeti geliştirebilirsiniz. Gerçek zamanlı eğitimler, tahmini atış önerileri, Distance Control ve Putt Preview gibi yardımcılar sayesinde kısa sürede profesyonelleşirsiniz.

Arkadaşlarınızla Beraber Oynayın

PS4 PGA Tour 2K21 oyununda çevrim içi ve çevrim dışı oynama seçenekleri bulunur. İstediğiniz yöntemde 4 oyuncuya kadar mücadele edebilirsiniz. Scramble, Alt-Shot, Stroke Play, Skins ile yerel ve çevrim içi mücadeleye girebilir, eğlencenin tadını sevdiklerinizle beraber çıkarabilirsiniz.

PGA Tour Kariyer Modunu Deneyin!

PGA Tour 2K21 PS4 sürümünde yeni bir mod sizi bekliyor. PGA Tour kariyer modu ile FedEx Cup Şampiyonu olabilirsiniz. Profesyonel ekiple olan mücadeleden galip ayrılırsanız, yeni ekipmanları ödül olarak kazanabilirsiniz.

 Mesafeleri Sorun Olmaktan Çıkarır

En sevdiğiniz oyun arkadaşınız kilometrelerce uzağa mı taşındı? Kilometreler artık birer sayıdan ibaret! Arkadaşlarınızla beraber keyifli vakit geçirmek için yan yana olmanıza gerek yok, isteğe bağlı çevrim içi modu ile PGA Tour 2K21’in tadını her an çıkarabilirsiniz.

Özellikler

  • Oyun: PGA TOUR 2K21 (PS4 sürümü)
  • Çıkış Tarihi: 21.8.2020
  • Yayıncı: 2K
  • Oyuncu: 1-4 (isteğe bağlı çevrim içi, çevrim dışı)
  • Özellikler: DUALSHOCK 4 titreşimi, oyun içi alışveriş
  • Yenilikler: PGA Tour Kariyer Modu, yardımcı kontroller, kişiselleştirilebilir MYPLAYER / kural / parkur, yeni oyuncu ve parkurlar
  • Ses: İngilizce
  • Ekran Dilleri: Almanca, Fransızca, Japonca, Korece, Çince (basitleştirilmiş ve geleneksel), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.