PS4 Ratchet and Clank Playstation HITS

Henüz yorum yok Yorum Yaz

PS4 Ratchet and Clank Playstation HITS

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Ratchet ve Clank

Clank adlı küçük robot, Ratchet’in ana gezegenine acil iniş yaptıktan sonra evreni kurtarmak için onunla birlikte çalışmaya başlar. Muhteşem ikili bu macerada sizlere eşlik eder.

Benzersiz Silahlar

Hem aksiyon hem de eğlence dolu olan oyunda Ratchet ve Clank’ın silahlarından olan disko topu, düşmanları dans ettirmeye başlar.  Diğer bir silah ise düşmanları piksellere dönüştürerek yok eder. Bu iki silah ve daha fazlası, bölümler ilerledikçe gelişerek daha heyecanlı ve keyifli hale gelir. Ayrıca oyunu oynarken, ziyaret ettiğiniz dünyalardan topladığınız fındıklarla birbirinden güçlü yeni silahlar da satın alabilirsiniz.

Çoklu Görevler

Oyun, yaptığınız aktivitelere göre değişik deneyimler ve sahneler sunar. Ratchet ile birlikte bir an etrafta düşmanları yok ederken, bir sonraki sahnede Clank’i kontrol edersiniz. Aynı zamanda küçük ipuçlarını çözerken etrafınızda beliren küçük robotlarla kendinizi yeni bir macerada bulabilirsiniz.

Zengin ve Keyifli Görseller

Ratchet and Clank, farklı gezegenlerdeki zengin görselleri sizlere sunar. Kontrol ettiğiniz ana karakter, tıpkı bir akrobat gibi davranarak gezegenden gezegene tırmanır. Düşmanlarını kıvrak hareketlerle yok eder. Tüm bu detaylar, oyunu çok daha keyifli hale getirir.

Clank’ın Eğlenceli Özellikleri

Oyunda ana karakteriniz Ratchet olmasına rağmen, bazı kritik noktalarda Clank’ı da seçmeniz gerekir. Ratchet’ten farklı olarak Clank ile ateş edemezsiniz. Ancak Clank, bulmacaları çözmeniz konusunda size yardımcı olur. Ayrıca Clank, diğer robotları da kontrol edebilir ve onlara çeşitli görevler verebilir. Bu durum da oyuna hız kazandırır.

Keyifli Bulmacalar

Ratchet and Clank’te kapıları açmak ve yeni maceralara ulaşmak için kapıları açmanız gerekir. Kapının açılması da eğlenceli bulmacaları çözmekten ve ipuçlarını değerlendirmekten geçer.

Görsel Olarak Zenginleştirilmiş Sahneler

Ratchet and Clank’ta görebileceğiniz sıradan bir kapıdaki detaylar bile ilgi çekici olacağını fark edebilirsiniz. Bu detaylar sayesinde oyun, sizlere sadece zaman geçirebileceğiniz bir oyundan çok daha fazlasını sunar. Ayrıca bu detaylar üzerinde ilginç ipuçlarına da rastlamanız mümkün olur.

Galaksiler Arası Yolculuk

Oyunu oynarken bir üst seviyeye geçtiğinizde yeni bir maceraya başlarsınız. Ancak, bir önceki seviyedeki gezegende toplamayı unuttuğunuz silahlar ve eşyalar varsa geminiz sayesinde oraya dönebilirsiniz. Bu sayede oyundaki hiçbir detayı kaçırmazsınız.

Teknik Özellikler

  • Oyun Adı: Ratchet and Clank
  • Detay: Playstation HITS
  • Üretici: Sony

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PS4 RATCHET AND CLANK HITS
Üretim Yeri
Avusturya
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SONY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok