PS4 Red Dead Redemption 2

4,4
İndirim Bitiş Tarihi: 01.07.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Yılın Oyunu Ödülü

İçinde hikaye modu ve online Red Dead bulunan yapım, üstün özellikleri ile dikkat çekiyor. 4K teknolojisini destekleyen cihazlarla yakalanan yüksek çözünürlük, gerçekçi his uyandırıyor. 1080p grafikleri ve 60 FPS özelliği ile klasikler arasına adını yazdırması an meselesi! 175 kez “Yılın Oyunu Ödülü”, 250 kez de tam puan alan yapım rakiplerini geride bırakıyor.

Vahşi Batıda Macera Dolu Adımlar

PS4 Red Dead Redemption 2 oyununda Vahşi Batı kültürünün tüm detaylarını bulabilirsiniz. Kovboylardan oluşan bir aksiyon / macera oyunu olarak hazırlanan yapım, heyecanı iliklerinize kadar yaşamanızı sağlar.

Dutch Çetesi

Red Dead Redemption 2 oyununda Arthur Morgan karakterinin hakimiyeti elinizde olur. Dutch Çetesi’ne üye olan karakter, yasa dışı eylemler yaparken, 1899 yılında azalan kovboy anlayışını da yaşatmaya çalışıyor.

Vahşi Batı Döneminin Sonu

20. yüzyıla girerken bilinen Vahşi Batı’nın sonu geliyor ve oyun bu dönemde yaşayan kovboy / çete grubundan oluşuyor. Blackwater kasabasını soyarken işleri ters giden çetenin, beraber kaçış hikayesini yöneteceksiniz.

Kaçarken Zorlu Koşullarla Mücadele Edin

Red Dead Redemption 2 PS4 için üretilen sürümde Morgan ve Van der Linde gibi Dutch çetesini yakalamak üzere görevlendirilen federal ajanlar ve ödül avcıları bulunuyor. Sizi yakalamak isteyenlerden kaçarken, Amerika’nın ıssız ve vahşi bölgelerinde karşınıza çıkan engelleri aşmanız gerek!

Seçim Yapmak Zorundasınız

Oyunun hikayesinde bir süre sonra iç yapıda parçalanmalar ve insanlar arası ayrışmalar başlıyor. Morgan karakteri için önemli bir seçim yapma görevi ise size düşüyor. Arthur’un ideallerini mi yoksa çeteye olan sadakatini mi seçeceksiniz?

Farklı Perspektifler

Red Dead Redemption 2 oyununu oynarken dilerseniz Arthur’un gözünden dilerseniz de 3. kişinin bakış açısı ile hikayeyi sürdürebilirsiniz. Açık dünya temalı aksiyon oyununda farklı açılar, keyfinizi artıracak!

Farklı Modlar Arasında Dolaşın

Red Dead Redemption 2 oyununda tek kişilik hikaye modunda Arthur ile beraber olabilirsiniz. Online olarak farklı modları deneme ve canlı karakterler ile tanışma imkanınız da vardır.

Özellikler

  • Oyun: Red Dead Redemption 2
  • Cihaz: PS4, PS4 Pro
  • Bilgiler: 26.10.2018, Rockstar Games, Aksiyon / Macera
  • Yerel: Hikaye modu, 1 oyuncu
  • Çevrim içi: Çeşitli modlar, 32 oyuncu, PS Plus
  • Alışveriş: İsteğe bağlı oyun içi satın alım
  • Özellikler: Uzaktan oynama desteği, DUALSHOCK 4 titreşimi, 4K (1080p, 60FPS)
4,4
5 kere puanlandı
Toplam 5 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla