PS4 Sackboy a Big Adventure

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Büyük Macerasında Sackboy’a Eşlik Edin!

PS4 Sackboy a Big Adventure oyununda ikonik karakterin yeni macerasına ve atmosfere bayılacaksınız. Çok oyunculu olan yapımı, arkadaşlarınızla beraber deneyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğlence ve çılgınlığın tavan yaptığı 3D platform, başarılı görselleri ve renkli dünyasıyla sevenlerini kendine çekiyor.


Kaostan Doğan Vex’i Durdurun

Sackboy a Big Adventure PS4 oyununda yer alan kötülük ustası Vex, her şeyi alt üst ederek macerayı başlatıyor. Kaos ve korkudan doğan efsanevi yaratık Vex’i durdurmayı başarabilecek misiniz?


Altüst Eder Cihazı, Tam Bir Kabus

Altüst Eder, hayal gücü ve rüyalardan oluşan Sanat Dünya'yı yok etmek için üretilen bir makinedir. Oyunda makine, Sanat Dünya'yı kabus dolu bir yere dönüştürmeden önce görevleri tamamlamak için zamanla yarışırsınız.


Örgü Şövalyeler Gerçek Oluyor

Sanat Dünya'yı koruma görevini üstlenen bir birlikten bahseden Örgü Şövalye efsanesi gerçek oluyor. En cesur, yürekli ve korkusuz olanlar sadece efsanelerde geçen şövalyelerden biri olabilir. Peki, siz Sackboy’u bu korku dolu diyarda doğru yönlendirmeyi başarıp Örgü Şövalye olabilecek misiniz?


Hayallerin Ötesinde Renkli ve Güçlü Grafikler

PS4 Sackboy a Big Adventure oyununda karlı dağlardan tutun da adım atılamayan yoğun ormanlık bölgelere varana kadar her detayda büyüleyenecek ve kendinizi oyuna kaptıracaksınız. Derin su altı diyarları, dünya dışı uzay kolonileri ve daha nice yeni atmosferde arkadaşlarınızla beraber maceranın tadını çıkarabilirsiniz.


Sack Halkının Kaderi Sizin Elinizde

Sackboy a Big Adventure oyununda göreviniz Vex’i yenmek ve kabus makinesini inşa etmesine engel olmaktır. Diyarı mahvetmeden önce Sack halkının kurtarılması gerekiyor. Örgü Şövalye’ye dönüşerek arkadaşlarınızla beraber bu zorlu görevin üstesinden gelip kahraman olma vakti!


3D Grafiklerin Tadını Çıkarın!

Sackboy a Big Adventure PS4 için geliştirdiği oyunda karakterler, diyar ve atmosferi 3D platformda sunar. Renkli, canlı ve parlak atmosferin tadını çıkarırken arkadaşlarınızla 3D grafiklerin zevkini doyasıya yaşarsınız.


Aksiyon Sevenlerin Eğlencesi

Heyecan dolu bir maceraya çıkmak istiyorsanız Sackboy a Big Adventure tam size göre! Renkli, dinamik ve enerjik yapısında hız hiç kesilmiyor. Her an tehlikeyle burun buruna kalıp aksiyonu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Özellikler

  • Ürün: Sackboy a Big Adventure
  • Uyumlu Cihaz: PS4
  • Tür: Aksiyon / Macera / Fantastik
  • Çıkış Tarihi: 12.11.2020
  • Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
  • Ses: Arapça, Danca, Fransızca (Fransa), Hollandaca, Lehçe,Fince, Almanca, Norveççe, Portekizce (Portekiz), Rumence, Rusça, Türkçe, Yunanca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca
  • Ekran Dilleri: Arapça, Danca, Fince, Almanca,Fransızca (Fransa), Lehçe, Macarca,Hollandaca, Norveççe, Portekizce (Portekiz), Rumence, Rusça, Türkçe, Yunanca, Çekçe, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.