PS5 Sackboy a Big Adventure

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yepyeni ve Dinamik Bir Atmosfer

Arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz keyifli bir oyun arayışında iseniz PS5 Sackboy a Big Adventure tam size göre! İkonik PS kahramanı Sackboy’un yeni düşmanlar ve görevlerle sunulduğu, çok oyunculu 3D platformuna bayılacaksınız.

Vex, Başınıza Bela Olacak!

Yeni Sackboy oyununda göreviniz Sanat dünya ve Sack halkına zarar vermek isteyen, kaostan beslenen Vex’i durdurmak! Kahramanın arkadaşlarını kaçırarak zorla “Altüst Eder” cihazını ürettiren canavarı durdurup, insanları kurtarmanız gerekiyor.

Sanatdünya’nın Size İhtiyacı Var!

Renkli ve dinamik grafiklerle dolu, mutluluk veren Sanat Dünya'yı yok etmek ve karanlığa boğmak isteyen düşmana karşı hızlı ve cesur davranmalısınız. Ölümcül makineyi tamamlamadan, görevi başarı ile bitiremezseniz diyarınız yok olacak!

Efsanevi Örgü Şövalyeler

Sanat dünya diyarını koruyan efsaneleşmiş Örgü Şövalyelere katılın ve yüreğinizi halkınız için ortaya koyun! Düşmanı yenmek ve gerçek bir şövalye olmak için gereken cesaret ve korkusuzluk sizde var mı?

Maceraya Kendinizi Kaptıracaksınız

PS5 Sackboy a Big Adventure oyununun çöller, buzullar, ormanlar ve uzay temalı bir çok farklı atmosferinde görevinizi tamamlarken kendinizi oyuna kaptıracak, macerayı içinizde hissedeceksiniz.

Cesur Olup Halkı Kurtarmanız Gerekiyor

Arkadaşlarınızla beraber katıldığınız aksiyon dolu hikayede düşmanı alt edip, Sack halkını kurtarmak için gerekli beceriler sahip olmanız hayat memat meselesi!

3D ile Heyecanı İliklerinizde Hissedersiniz

3D grafikler sayesinde genişleyen perspektif ve güçlü grafikler, cihazla tam uyumlu çalışır. PS5 için özel olarak üretilen oyunun gereksinimleri karşılandığında hayal edemeyeceğiniz bir dünyanın içine gireceksiniz.

 Macera Peşinde Olan Arkadaşlarla Oynayın

Çok oyunculu olarak tasarlanan PS5 Sackboy a Big Adventure yapımının eğlenceli dünyasında, ister ailenizle isterseniz de arkadaşlarınızda keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: Sackboy a Big Adventure (PS5 uyumlu)
  • Tür: Macera / Aksiyon
  • Çıkış Tarihi: 12.11.2020
  • Yayıncı: Sony Interactive Entertainment Europe
  • Konu: Sackboy’un Örgü Şövalye olup, Sack halkını kurtarmak için kötü Vex’i yenmeye çalışması
  • Özellik: 3D, çok oyunculu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PS5 SACKBOY A BIG ADVENTURE
Üretim Yeri
Avusturya
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SONY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok