Micro Maxi Deluxe MMD083 Işıklı Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kullanımı Kolay

Micro Maxi Deluxe tüm dünyada çocuklar için tercih edilebilecek; en kaliteli, en güvenli ve kullanımı en kolay scooter modelidir. Son derece sessiz 3 tekerleği, çevrilmeye gerek olmadan, sağa ve sola hafifçe yatırılarak kontrol edilen hassas direksiyonu, yere yakın board'u ve güvenli fren sistemi ile çocuğunuzun korkmadan kullanabileceği bir araçtır.

Ödüllü Dizayn

Micro Maxi Deluxe 5-12 yaş arası çocuklar için özgürlüğün tadını çıkaracakları bir ürün. Çocuklarınız için dizayn ödüllü, kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş bu Scooter’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Özgürlüğün En Eğlenceli Hali

Led ışıklı tekerlekleriyle kullanımı eğlenceli hale getirmesinin yanında yere çok yakın olması sebebi ile stabilite artar. Eğimli ve kaliteli tekerlekleri sayesinde balans ve koordinasyon kolaylığı ile sessiz ve düzgün kayış deneyimi sağlar. Çok küçük yaştaki çocukların dahi kolayca ve kendiliğinden Scooter' i kullanmasını öğrenmesine olanak tanır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
İsviçre
Renk
MAVİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
MİCRO MAXİ DELUXE MMD083 IŞIKLI SCOOTER
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MICRO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok