Micro Mini Deluxe Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çocukların Gelişimine Yardımcı

Her zamanki gibi patentli direksiyon sistemi sayesinde çocuğunuzun denge, koordinasyon ve motor gelişimine katkıda bulunur. Micro Mini Deluxe Scooter okul öncesi çocuklarınızın bedensel gelişimine ve sürüş becerisi kazanmasına yardımcı olur. Yılın 4 mevsimi evde, bahçede veya kapalı alışveriş merkezlerinde çocuğunuz için eğlence kaynağı.

Kullanımı Kolay

Micro Mini Deluxe , tüm dünyada okul öncesi çocuklar için tercih edilebilecek; en kaliteli, en güvenli ve kullanımı en kolay scooter modelidir. Son derece sessiz 3 tekerleği, yere yakın board ve güvenli fren sistemi ile çocuğunuzun korkmadan kullanabileceği bir araçtır.

Dengeli ve Güvenli

Eğimli ve kaliteli tekerlekleri sayesinde balans ve koordinasyon kolaylığı ile sessiz ve düzgün kayış deneyimi sağlar. 3 tekerleği ve yere çok yakın olması sebebi ile stabilite artar. Çok küçük yaştaki çocukların dahi kolayca ve kendiliğinden Scooter kullanmayı öğrenmesine olanak tanır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
İsviçre
Renk
MAVİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
MİCRO MİNİ DELUXE SCOOTER
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MICRO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok