Razor A125 GS Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Razor A125 GS Scooter

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Binicilik Dengesi Gelişimine Yardımcı Olmak için Geliştirildi

Sportif ve eğlenceli tarzı ile bir adım öne çıkan A125 GS scooter modeli, yüksek performansı sayesinde beklentileri karşılar. Kolay kullanıma sahip ürün, konforlu bir sürüş sunar. 5 yaş ve üzeri çocukların fiziksel aktivitelerinde yer bulan model, binicilik dengesi gelişimine de katkı sağlar.

Yüksek Kaliteli Yapısı ile Üstün Rahatlık Performansı

Montaj ihtiyacı olmadan pratik şekilde kurulabilen scooter, sık tercih edilen modeller arasında yer alır. GS Alman üretim kalite belgesine sahip olan model, kompakt yapısı sayesinde çocuklara yüksek konfor sunar.

Emniyetli Sürüş Sunan Geniş Tekerlekler

Çocukların eğlenceli anlarına eşlik eden model, yumuşak ve geniş tekerlekleri sayesinde güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır. 125 mm çap ölçüsüne sahip olan poliüretan tekerlekler, pürüzsüz zeminde sessiz hareket sunarken, pürüzlü zeminde güçlü tutunma sağlar. 

100 Kg Ağırlığa Kadar Taşıma Kapasitesi

Ergonomik kasa yapısı ile dikkat çeken scooter zeminden 84 cm, scooter tabanından ise 77 cm yüksekliğe sahip direksiyon gidonu ile öne çıkar. 100 kg taşıma kapasitesi sayesinde çok yönlü kullanım sunan ürün, her açıdan ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır.

Çocukların Bile Taşıyabileceği Kadar Hafif Ağırlık

A125 GS scooter modeli, havacılık endüstrisinde kullanılan özel alaşım alüminyum malzemelerden imal edilir. Son derece hafif yapı sunan ürün 2.26 kg ağırlığı sayesinde çocukların bile kolaylıkla taşıyabileceği kadar hafiftir. 

Patentli 3 Farklı Konumda Katlanabilir Tasarım

Scooter modeli sadece 1 dakika için katlanıp açılabilir özelliğe sahiptir. 3 farklı konumda zahmetsizce açılan ürün, patentli tasarımı ile beğeni toplar. Muhafaza sırasında kullanıcısına avantaj sağlayan scooter’ı evde ve arabada güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

Yoğun Kullanımlarda Bile Rahatlık Avantajı

Scooter modelinin kontrol kolu polistren kaplama kullanılarak tasarlanmıştır. Terleme ve yorulmayı büyük ölçüde önleyen yapı, uzun süreli kullanımlarda bile yüksek konfor sağlar. 

Şık Tasarımı ile Çocukların Favorisi

Göz alıcı tasarımı ile beğeni toplayan ürün çocukların favorileri arasında yer alır. Farklı renk seçenekleri ile sunulan modeller, çocukların eğlenceli dünyasına hitap eder.

Teknik Özellikler

  • Marka: Razor
  • Model: A125 GS
  • Malzeme: Alüminyum alaşım
  • Arka Tekerler Freni: Var
  • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Tekerlekler: 125 mm çaplı poliüretan
  • Boyutlar: 86x66x34 cm
  • Gövde Tasarımı: Üç konumda katlanabilir 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RAZOR A125 GS SCOOTER
Batarya Tipi
YOK
Sub Kategori
TDA
Şarj Süresi
YOK
Taşıma Kapasitesi
100 KG
Fren Sistemi
MANUEL ARKA TEKER ÇAMURLUK FREN
Renk
MAVI
Ana Renk
MAVI
Orjınal Renk
MAVI
Seri - Imeı
SERİ
Maksimum Hız
12 KM/S
Marka
RAZOR
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok