Razor Carbon Lux Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarım ve Kusursuz Yol Tutuş: Razor Carbon Lux Scooter

Hızlı ve çevik Razor Carbon Lux Scooter ile çocuklar ve gençler yeteneklerini keşfe çıkıyor! Şık görünümü, yol tutuş konforu ve yüksek taşıma kapasitesi ile Carbon Lux, sokağın yeni trendi!

Yüksek Taşıma Kapasitesi ve Boşluksuz Katlama Mekanizması

Kaymaz yüzeyli güvertesi ve boşluksuz katlama mekanizması ile Razor Scooter’la gideceğiniz yollarda güvenli sürüşün tadını çıkarın.

Çocuk ve Yetişkinler için Havalı Dizayn

Scooter modasına yön veren Razor Carbon Lux Scooter ile kısa ve uzun mesafede hareket kabiliyetini geliştirmek isteyen çocuk ve yetişkinleri keyifli bir yolculuk bekliyor.

Gençliği Sokağa Davet Eden Konforlu Yol Tutuş

Asfalt zeminde akıp giden tekerlekleri, pürüzlü zeminlerde yüksek emniyet performansı ile dikkat çeken Scooter, yeni neslin yol arkadaşı.

Elleri Terletmeyen Kauçuk Kontrol Kolu

Uzun süreli kullanımda elleri terletmeden sürüş keyfi yaşatan Razor Carbon Lux Scooter ile şehrin havasını atırın!

Asfalt Zeminde Kusursuz Hareket Kabiliyeti

200 mm çapındaki Poliüretan materyalden üretilmiş tekerlekleriyle asfalt zeminde kusursuz hareket imkanı sunan Scooter’la yaz-kış güvenli sürüş keyfi!

Çocukların Taşımasına Uygun Ağırlık Avantajı

4.6 kg ağırlığında üretilen, çocukların dışarıya çıkarken rahatlıkla yanlarına alabilecekleri Scooter ile eğlence anlayışı değişiyor.

Katlanabilir Patentli Gövde ile Kolay Taşıma

Katlanabilir patentli Razor tasarım ürünü Razor Carbon Lux Scooter, 1 dakika içerisinde açılarak gençleri ve daima genç kalabilenleri sokağa çağırıyor.

Teknik Özellikler

  • Taşıma kapasitesi : 100 kg
  • Boyut : 99x77x14 cm
  • Ağırlık : 4.6 kg
  • Arka tekerlek freni : Var
  • Tekerlek : 200 mm çaplı Poliüretan tekerlek

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.