Razor E300 Elektrikli Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Razor Elektrikli Scooter ile Son Sürat Eğlence

E300, genç ve yetişkin sürücüler için daha büyük bir güverte, çerçeve ve lastiklerle Razor'un en hızlı elektrikli scooterlarından biridir. Ayrıca konfor için ekstra geniş lastiklere ve basit saklama için katlanır mekanizmaya sahiptir.

Maksimum Hız için Zincir Destekli Motor

Bir zincir tarafından motora iletilen yüksek tork yardımı ile maksimum hıza ulaşabilirsiniz. 250 W güce sahip motor oldukça sessiz çalışır ve zincir tahrik sistemi sayesinde bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Her Yaşa Hitap Eden Scooter Tasarımı

Çocukların gözdesi haline gelen Razor scooterlar arasında geniş güverteli modellerden biri de E300’dür. Bu model, rahat bir sürüş keyfi sunmak için 108 cm x 42 cm boyutlarında güverteye sahiptir.

Pnömatik Tekerlek ile Sürüş Keyfi

Yaklaşık 23 cm boyutunda ekstra geniş tasarlanan tekerlekler, konforlu ve sarsıntısız sürüş için idealdir. Ayrıca çimen veya çakıl gibi farklı arazi sürüşlerinde mükemmel performans sergileyen dişli ve derin tekerlek desenine sahiptir.

Güvenli Yolculuklar için Kumandalı Pratik Fren

Scooter, arka tekerlek üzerinde konumlandırılmış, fren koluna bir kablo ile bağlanan tek bir kampanalı frene sahiptir. Fren kolu ise gidonun sol tarafındadır ve bisikletlerdeki fren sisteminin aynısıdır. Bu sayede mükemmel ve çok kısa bir durma mesafesi sağlar. Hem fren kolunun yanındaki hem de tekerleğin üzerindeki somun hassasiyet için ayarlanabilir.

Manuel Gaz Kontrolü

Motosikletlerdeki gaz sisteminin oldukça benzerine sahip scooter, tutma kolunda bulunan gaz ayarı sayesinde çalıştırılabilir ve kapatılabilir. Ayrıca gidondaki tutma kolunda bulunan baş parmak gazı ile scooterınızı hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz.

Dayanıklı Pil Ömrü ile uzun Yolculuklar

Razor E300, her biri 12 volt değerinde 2 aküye sahiptir ve toplam akü voltajı 24 volttur. Pil, daha yaygın olan lityum iyon yerine kurşun asittir. Bu sayede yüksek hıza çıkabilir ve yaklaşık 35-40 dakikalık kesintisiz yolculuk yapabilirsiniz.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

Razor E300, 100 kg taşıma kapasitesi ile tüm scooter kullanıcılarına hitap eder. Ancak saatte 24 km hıza çıkabilen scooter için önerilen sürücü yaşı 13 ve üzeridir.

Teknik Özellikler

 • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
 • Tekerlek Çapı: 22,9 cm
 • Tekerlek Özelliği: Pnömatik
 • Gövde Malzemesi: Çelik
 • Pil: 24 Volt Kurşun Asitli Akü
 • Şarj Süresi: 12 Saat
 • Tam Şarj Kullanım Süresi: 40 Dakika
 • Gaz: Kumandalı
 • Fren: Kumandalı, Arka Tekerlek
 • Boyutlar: 108cmx101cmx42cm
 • Ağırlık: 43 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RAZOR E300 ELEKTRİKLİ SCOOTER
Batarya Tipi
Lİ-ION
Sub Kategori
TDA
Şarj Süresi
4-6 SAAT
Taşıma Kapasitesi
100KG
Fren Sistemi
MEKANİK MOTOR FREN
Renk
MAVI
Ana Renk
MAVI
Orjınal Renk
MAVI
Seri - Imeı
SERİ
Maksimum Hız
24 KM/S
Marka
RAZOR
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok