Razor Jetts Mini Heel Wheels Topuk Kaykayı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Spor Ayakkabılara Uyumlu

Düz ve hafif kalınlıkta tüm spor ayakkabıları ile uyumlu olan Razor Jetts Mini Heel Wheels ile tanışın! Topuk tekerleklerini ayağınıza takın ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarın.

Karanlıkta Parlayın

Gündüz ve gece sürüş sırasında harekete geçen LED ışıklar ile parıldarsınız. Karanlık ortamda görülmenizi kolaylaştıran ışıklar eğlence ve güvenliği bir arada sunar.

İster Kay İster Yürü

Razor Jetts Mini Heel Wheels topuk kaykayı ayakkabılarda 46 numaraya kadar uyumlu yapısı ile her an eğlenmenin yolu! Pratik şekilde takarak kayabilir, istediğiniz zaman çıkarıp yürüyebilirsiniz.

Emniyetli Kanca Sistemi

Polimer gövde, kanca ve askı sisteminden oluşan model ayakkabıyı sıkıca kavrar ve sürüş sırasında oluşan dengesizlikleri azaltır.

Yeni Nesil Eğlencenin Nirvanası

Kancaları açıldığında kolayca çıkan topuk kaykayı ile hem çocuğunuz hem de siz eğlenebilirsiniz. Sıranızı bekleyin ve ürünü kendinize göre ayarlayıp kullanın.

65 kg’a Kadar Uyumlu

Gençler ve yetişkinler için de uyumlu olan etts Mini Heel Wheels 65 kg ağırlık taşıma kapasitesi ile sınırları genişletir.

Çocuklar için Hafif Tasarım

Sadece 500 g ağırlığa sahip Razor Jetts Mini Heel Wheels sürüş sırasında yormaz. Çocuklarınız için hafif bir ağırlık olduğundan hareketi sınırlamadan eğlenmelerine olanak tanır.

Sızdırmaz Yataklı Güçlü Tekerler

Sızdırmaz yataklara oturan 50 mm poliüretan tekerlekler ile sağlamlık, dinamizm ve gücü aynı anda yakalayın.

Teknik Özellikler

  • Marka: Razor
  • Model: Jetts Mini Heel Wheels
  • Ürün: Topuk kaykayı
  • Kullanıcı: +6 yaş üstü, maksimum 65 kg
  • Tekerlek: 50 mm, poliüretan, sızdırmaz yataklı, LED’li
  • Bağlantı: Kanca ve askı, polimer
  • Işık: LED
  • Uyumluluk: Maksimum 46 numara spor ayakkabı
  • Ağırlık: 500 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.