Razor Power A5 Black Label Elektrikli Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Kullanıcı Kitlesi

Sunduğu ayrıcalıklı deneyimle dikkat çeken Razor Power A5 Black Label elektrikli scooter, 8 yaşından büyük tüm kullanıcılara uygun bir profil çiziyor. Kolay kullanım şekli ile pek çok kişinin tercihi olan model şehir içinde hızlı, konforlu ve eğlenceli ulaşıma imkân tanıyor. Gidon üzerindeki gaz ve fren yerleşimi kullanıcı deneyimini iyileştirirken sürüş riskini azaltıyor.

Zaman Kazandıran Güçlü Motor

Razor Power A5 Black Label, 150 Watt güce sahip yüksek torklu motoru ile fark yaratıyor. Saatte 22 kilometre hıza kadar ulaşabilen model, hızlı sürüş imkânı ve dar alanlardan geçebilmesi sayesinde kullanıcılara zaman kazandırıyor. Motorun sunduğu yüksek tork, sürüş keyfini artırırken yokuşta kalkış yapmayı kolaylaştırıyor.

Konfor İçin Tasarlanan Geniş Tekerlekler

Razor Power A5 200 milimetre genişliğe sahip ön tekerlekleri ve aşınmaya karşı dayanıklı arka lastikleri ile yol boyu konforlu bir şekilde ilerleyebilmenize olanak tanıyor. Desenli lastikler ıslak zeminlerde suyun uzaklaştırılmasını kolaylaştırırken aracın zemine tutunma gücünü artırıyor. Böylelikle daha konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi ortaya çıkıyor.

Kısa Süreli Şarj ve Uzun Süreli Kullanım

Kullanıcılara yeni bir ulaşım alternatifi sunan Razor Power A5 Black Label, uzun mesafeler gidebilmenize imkân tanıyor. Enerji verimliliğini artıran teknolojiler ve aracın hafif olması enerji tüketimini azaltarak bunu mümkün kılıyor. 10 saat gibi kısa bir sürede tamamen şarj olan model, tek seferlik şarjla kesintisiz olarak 40 dakikalık kullanım süresi sunuyor.

Kaliteli Malzemelerle Uzun Vadeli Kullanım

Yumuşak kauçuk sapları ile konforlu bir sürüşe imkân tanıyan Razor Power A5, bütününde tercih edilen malzemelerle iddialı bir profil çiziyor. Aşınmaya dayanıklı lastikler, pnömatik poliüretan tekerlekler ve dayanıklı alüminyum çerçeve kullanıcılara uzun bir kullanım ömrü vadediyor.

Katlanabilir Gövde ve Ayarlanabilir Gidon

Razor Power A5 Black Label elektrikli scooter yenilenen tasarımıyla işlevselliği ve şıklığı bir araya getiriyor. Görünümü ile beğeni kazanan model, katlanabilir gövdesi sayesinde fazla yer kaplamıyor ve kolaylıkla taşınabiliyor. Ayarlanabilir gidon yüksekliği ise farklı boylardaki kişilerin aracı rahatlıkla kullanabilmesine olanak tanıyor.

Bakım Gerektirmeyen Sade Donanım

Razor Power A5 scooter modelinin yapısında zincir ve kayış gibi düzenli bakım gerektiren malzemeler bulunmuyor. Böylelikle aracınızı bakım yaptırmadan yıllar boyunca sadece şarj ederek kullanabiliyorsunuz. Bu sayede araç vakit kaybını azaltırken maddi olarak da kullanıcılara önemli bir avantaj sağlıyor.

Çevre Dostu Kullanım Şekli

Elektrikle şarj edilip kullanılan Razor Power A5 Black Label scooter fosil yakıtlı araçlar gibi doğaya zarar vermiyor. Elektrikli kullanım şekli aynı zamanda ulaşım maliyetini azaltıyor ve kullanıcıların bütçesine katkı sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Araç Ağırlığı: 7,16 kg
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi: 80 kg
  •  Maksimum Hız: 22 km/h
  • Şarj Süresi: 10 saat
  • Kullanım Süresi: 40 dakika
  • Motor: 150 W
  • Akü: 22 V Lithium-ion
  • Yaş: 8+
  • Boyut: 88.4 cm x 46.2 cm x 104 cm

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Batarya Tipi
Lİ-ION
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Maksimum Hız
22KM/S
Şarj Süresi
4-6 SAAT
Ürün Tipi
ELEKTRİKLİ SCOOTER
Taşıma Kapasitesi
80 KG
Ürün Model Adı
RAZOR POWER A5 ELECTRİC SCOOTER - BLACK LABEL
Ana Renk
SİYAH
Şarjlı Kullanım Süresi
40 DK
Fren Sistemi
MANUEL ARKA TEKER ÇAMURLUK FREN
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
RAZOR
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok