Razor Power Rider 360 Üç Tekerlekli Bisiklet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geleceğin Bisikleti ile Tanışın

Zincir, motor ve pilin tek bisiklette buluştuğu geleceğin teknolojisi ile tanışın. Eğlencenin sınırlarını zorlayan Razor Power Rider 360 beklentilerinizin ötesini sunar.

Dayanıklı ve Ergonomik Tasarım

8 yaş ve üzeri çocuklarının kullanımına uygun ergonomik tasarıma sahip bisiklet, kırılmalara son derece dayanıklı plastik malzemeden üretilir. Motor tarzı çift çatallı yapısı ve üç tekerleği ile çocukların fiziki gelişimine uyum sağlayan bir tasarıma sahiptir.

360 Derecelik Dönüş Kapasitesi

Gidon hareketleri ile uyumlu dönüş sağlayan arka tekerler sayesinde bisiklet 360 derecelik dönüşlerde rahatlıkla kullanabilir.

Yüksek Performanslı Sürüş Keyfi

Yüksek torklu ve 120W gücündeki motor yapısı zincir tahrikli olarak çalışır. Razor 360 bu sayede 13 km/s maksimum hıza yükselebilir.

Şarj Edilebilir Pil Yapısı

Sızdırmaz kurşun asitli pil teknolojisi 12V kapasitesindedir.  Bisikletinizi kısa sürede şarj ederek uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Tek Şarjla 30 Dakikalık Kullanım

Tam dolumlu pillerle eğlenceniz uzun soluklu olur. 30 dakikaya kadar sürüş keyfi sunan piller, doyasıya eğlenmenize imkan verir.

54 Kilograma Kadar Taşıma Kapasitesi

54 kilogramlık yüksek taşıma kapasitesi, bisikletin uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilmesini sağlar. Bu haliyle bisikleti 54 kilogram ve altındaki yetişkinler de kullanabilir.

Kolay Gaz ve Fren Kontrolü

Razor bisiklet gidon üzerinden rahatlıkla kontrol edilebilir. Bisikletin kullanımı için ihtiyaç duyulan gaz ve fren kontrol sistemi gidon üzerinde ve daima elinizin altındadır.

Özellikler

 • Çerçeve: Çelik
 • Kaplama: Dayanıklı Plastik
 • Motor Yapısı: Zincir Tahrikli Motor
 • Motor Gücü: 120W
 • Max. Hız: 13 km/s
 • Pil Yapısı: Kurşun Asitli
 • Pil Kapasitesi: 12V
 • Max. Kullanım Süresi: 30 dk
 • Max. Taşıma Kapasitesi: 54 kg
 • Ağırlık: 15 kg
 • Boyutlar: 69x25x64 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.