Smart Balance Hoverboard 6.5 İnch Otomatik Dengeli Elektrikli Kaykay

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Smart Balance Hoverboard 6.5 İnch Otomatik Dengeli Elektrikli Kaykay

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kompakt Tasarım

Smart Balance elektrikli kaykay modelleri 12 kg ağırlığı ve kompakt tasarımı sayesinde her yere rahatlıkla taşınabilir özelliktedir. Ayrıca kompakt tasarım, ürünü kontrol etmenizi de kolaylaştırır.

Jiroskop Sensörleri

Kendinden dengeli yapıya sahip olan Smart Balance, jiroskop sensörleri ile çalışır. Jiroskop sensörleri, öne veya arkaya doğru hamle yaptığınızda devre kartına bildirir. Devre kartı ileri ve geri hareketlerinize, düşmeden rahatça hamle yapmanıza yardımcı olur.

Kızılötesi Sensör

Kaykayın üzerinde dik durduğunuzda ayak yerleşiminin hemen altına bulunan kızılötesi sensör devreye girer. Hamle yapmayacağınızı anlayan kızılötesi sensör, devre kartına hareketsiz kalması için sinyal gönderir. Bu da kaykay kullanımını güvenli hale getiren özelliklerden biridir.

Tırmanış Açısı

Smart Balance 15 derece tırmanış açısı ile çalışma yeteneğine sahiptir. Bu sayede kaykay sadece düz yolda değil, eğimli yerlerde de  ulaşım için kolaylık sağlar.

Dönüş Sinyalleri

Elektrikli kaykayın hem sağ hem de sol tarafında dönüş sinyali mevcuttur. Dönüş sinyalleri, araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda bile ürünü güvenle kullanmanıza yardımcı olur.

Lityum İyon Batarya

Smart Balance 4400 mAh değerindeki Li-ion batarya ile çalışır. Ortalama 2 saatte tam şarj seviyesine ulaşan elektrikli kaykayı 15 km’ye kadar kesintisiz kullanabilirsiniz.

Taşıma Kapasitesi

Elektrik kaykay minimum 25, maksimum 110 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Geniş taşıma kapasitesi sayesinde ürün her yaştan insan tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

LED Işık Sistemi

Smart Balance elektrikli kaykayın ön panelinin her iki tarafında da LED ışıklar bulunur. LED ışıklar, ürünü hem daha şık hale getirir hem de karanlıkta fark edilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Smart Balance
  • Ürün Ağırlığı: 12 kg
  • Taşıma Kapasitesi: 25- 110 kg
  • Motor Gücü: 2 x 250 W
  • Menzil (maks): 15 km
  • Tekerlek Boyutu: 6,5 inç
  • Hız (maks.): 12 km/h

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
KIRMIZI
Sub Kategori
TDA
Maksimum Hız
12 KM
Şarj Süresi
3-4 SAAT
Ürün Tipi
ELEKTRİKLİ SCOOTER
Taşıma Kapasitesi
121 KG
Ürün Model Adı
HOVERBOARD 6.5 INC OTOMATİK ELEKTRİKLİ KAYKAY
Ana Renk
KIRMIZI
Şarjlı Kullanım Süresi
2 SAAT
Marka
SMART BALANCE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok