Cubic Fun 3D 155 Parça the Queen Anne’s Revenge Gemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İhtişamlı Queen Anne’s Revenge

İhtişamlı bir puzzle olan 3D 155 Parça the Queen Anne’s Revenge gemi adım adım birleştirirken keyif alacağınız bir uğraş olabilir. Birçok insanın zevk aldığı hobiler arasında bulunan puzzle 3 boyutlu seçenekleri ile daha yaratıcı olmanızı sağlar.

Çocuklar ve Yetişkinler İçin

Çocuklar ve yetişkinler için kullanıma uygundur. Kutusunun içerisinde parçaları nasıl bir araya getireceğinizi gösteren kılavuz bulunur. Siyah yelkenleri ile çok asil bir duruşa sahip gemi dekor olarak kullanılabilir.

Ürün Özellikleri

Boyutları: 48 cm x 15 cm x 43 cm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
155

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.