Cubic Fun 3D 46 Parça Puzzle Çin Çay Evi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Minyatür Puzzle Çin Çay Evi

Orijinal adı China Flavor Leming Teahouse olan Çin Çay Evi, görünümü ile dikkat çeken bir objedir. Bu sıra dışı çay evini keyifli bir şekilde birleştirebilirsiniz. 46 parçadan oluşan puzzle 3D olduğu için gerçeklik algısına oldukça yakındır. Bu sayede parçaları birleştirirken hoş zaman geçirebilirsiniz. Minyatür bir ev olduğu için görenler açısından da ilgi uyandırır.

Ürün Özellikleri

Boyutları: 16,5 cm x 11,2 cm x 10 cm
Parça Sayısı: 46 Parça
Kayıp Parça Desteği: Yok
Yapıştırıcı: Yok
Yaş Grubu: Yetişkin

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
46

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.