Cubic Fun 3D 74 Parça Puzzle Paris Şehir Kompozisyonu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Aşıklar Şehri Paris

Eğlenceli renkleri ve sıra dışı modeli ile Paris şehir kompozisyonu keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Romantizmin zirvede yaşandığı bir şehir olarak bilinen Paris, turistlerin her zaman ilgi odağı olmayı başarır. 3D 74 parça puzzle Paris şehir kompozisyonunu çocuklarınıza şehri tanıtmak için kullanabilirsiniz.

Üç Boyutlu Gerçekçilik

74 parçadan oluşan puzzle, üç boyutlu yapısı ile dikkat çeker. Kaliteli baskı ve karton yapısı uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ürün Özellikleri

  • Boyutları: 25 cm x 18 cm x25 cm
  • Parça Sayısı: 74
  • Yaş Grubu: Yetişkin
  • Orijinal Adı: Paris Cityscape
  • Yapıştırıcı: Yok
  • Kayıp Parça Desteği: Yok

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
74

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.