Cubic Fun 3D 39 Parça Puzzle Empire State Binası ABD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hem Eğlenceli Hem Öğretici

Cubic Fun 3D puzzle çeşitleri yapım aşaması ile el ve göz koordinasyonunu geliştirir. Amerika’nın simge noktalarından Empire State binasının modeli de yapımı ile hem eğlendirir hem de bireylerin motor becerilerini geliştirir.

Dekoratif Şık Görünüm

Cubic Fun 3D Empire State puzzle modeli ikonik bir yapıyı bire bir modellemesi sayesinde dekoratif olarak da kullanılabilir. Boyutlarının yüksekliliği 38.5 cm, genişliği 12 cm ve uzunluğu 16.5 cm olacak şekilde tasarlanması dar alanların güzelleştirilmesini mümkün kılar.

Temiz Yapım Aşaması

Cubic Fun 3D Empire State puzzle modelinin yapımı esnasında yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmaz. Böylelikle yapbozu yaparken etrafın kirlenmesi gibi bir durum da söz konusu olmaz.

Yapımı Kolaylaştıran Açıklayıcı Yönerge Kitapçığı

39 parçalık Empire State binası puzzle modeli, yapımı oldukça kolay olan bir puzzle çeşididir. Parça sayısının az olması hızlıca yapılabilmesini mümkün kılar. Ürünün kutu içeriğinde yer alan yönergeler ise puzzle modelini en kısa sürede en doğru şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: CubicFun 3D Puzzle
  • Orijinal Adı: Empire State Building
  • Parça Sayısı: 39 parça
  • Kayıp Parça Desteği: Yok
  • Yapıştırıcı: Yok
  • Bitmiş Puzzle Boyutu: 16,5 cm x 12 cm x 38,5 cm
  • Yaş Grubu: Yetişkin

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
39

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.