Cubic Fun 3D Puzzle Neuschwanstein Kalesi - Almanya Led Işıklı 128 Parça L174h

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Led Işıklı Birbirinden Ünlü Mimari Eserler

Cubic Fun 3D Puzzle ürünleriyle Avrupa’dan Uzak Doğu’ya, Amerika kıtasından Avustralya kıtasına, antik miraslardan modern yapılara kadar dünyaca ünlü birçok yapıtın en iyi geliştirilmiş tasarımlarını ve en üst düzeyde gerçeğine yakın modellerini keşfedebilirsiniz. Farklı ülkelerin kültürel geçmişlerini ve ikonik simge olmuş yapıtlarının hikâyelerini öğrenebilirsiniz.

3D Puzzle Parçaları Birbiri ile Mükemmel Uyum Sağlar

Yediden yetmişe tüm yaşlara uygun modelleri olan Cubic Fun 3D puzzle ürünleri, özellikle çocukların görsel ve el becerilerini artırır. Tüm modeller bıçak, makas ya da yapıştırıcıya gerek duymadan yapılmaktadır. Özel karton ve köpük eva malzemesiyle mükemmel birleşen bir kesim tekniğine sahiptir. Parçaları birbirine eklemek çok kolaydır.

Led Serisinin Işık Fonksiyonu ile Puzzle’ınız Rengarenk Işık Saçacak!

  • Kutu içindeki kitapçıkta maketin nasıl yapıldığı ve eser hakkındaki bilgiler anlatılır. Led ışık ayrıntısı gösterişli bir puzzle deneyimi sunar. 3 boyutlu puzzle tamamlandığında bir sanat eseri gibi evinizin veya ofisinizin en güzel yerinde sergileyebilirsiniz.
  • 3D Puzzle konusunda dünyanın lider markası Cubic Fun Türkiye distribütörü Necotoys’dur.

Özellikler

  • Uyarı: 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir. Yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır.
  • Yaş Grubu: 8 Yaş ve Üzeri
  • Model Boyutu: 48,5 cm x 21,5 cm x 28 cm
  • Parça Sayısı: 128
  • Kayıp Parça Desteği: Yok
  • Yapıştırıcı: Gerektirmez

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
128

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.