Cubic Fun 3D 101 Parça Puzzle Santiago de Compostela Katedrali - İspanya

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

3D Puzzle Santiago de Compostela Katedrali - İspanya

Cubic Fun markasının tarihi yerleri ve sanat eserlerini üç boyutlu bir şekilde oluşturabileceğiniz puzzle serisinin bir parçası olan Santiago de Compostela Katedrali, 101 parçadan oluşur. Tarihi katedral hakkında bilgiler bulabileceğiniz kitapçıkla birlikte gelen puzzle hem eğlenceli vakit geçirmek hem de çocukların el becerilerini geliştirmek için idealdir.
Parçalar birbirine monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle makas ya da yapıştırıcı gibi malzeme kullanımına gerek yoktur.
Puzzle küçük parçalar içerdiğinden dolayı 3 yaş ve altındaki çocuklar için uygun değildir.

Özellikler

  • Ürün Adı: Santiago de Compostela Katedrali – İspanya
  • Parça Sayısı: 101
  • Model Boyutları: 47x27x29 cm
  • Kutu Boyutları: 30x22.7x3.6cm
  • Zorluk Derecesi: Zor
  • Yaş Grubu: 7+ Yaş

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
107

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.