Traxxas Stampede 4X4 VXL Brushless RTR 1/10 Elektrikli Rc Model Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Stampede 4X4 VXL Brushless Tutkuyla Güçlenir

Stampede 4X4 VXL, aşırı gücü aşırı canavar kamyon eğlencesine dönüştürmek için başka hiçbir şeye benzemeyen şekilde tasarlanmıştır! Traxxas Stability Management (TSM), gevşek kir, pürüzsüz beton ve hatta buz ve kar gibi kaygan yüzeylerde kontrolü çok daha kolay hale getirerek Stampede'nin olağanüstü gücünü, hızını ve ivmesini deneyimlemenizi sağlar. Verimli, düşük kütleli aktarma organları, Velineon fırçasız gücünün acımasız torku için tamamen optimize edilmiştir ve stampede adının mirasına uygun olarak, bu 4X4 aşırı inşa edilmiştir ve yiyebileceğiniz tüm 4 tekerlekten çekişli canavar kargaşasına dayanacak Traxxas Tough.

Kanıtlanmış, Sınıfında Lider, Velineon Fırçasız Güç

Traxxas Velineon Brushless Power sistemi, tamamen yeni nesil olağanüstü elektrik gücünü tanımlar. Gerilimi dökün ve hassas gaz kelebeği kontrolü tarafından kullanılan gelgit kuvvet dalgalarındaki hız ortaya çıkar. Velineon 3s bileşenleri, patentli Traxxas Yüksek Akım konektöründen özel sargılı motora kadar optimize edilmiş bir paket olarak birlikte çalışır. Gelişmiş kontrol ile birlikte verimlilik, hız ve çalışma süresinde en üst düzeyi sunar. Traxxas tarzı fırçasız performans: çok hızlı ve kullanımı kolay. Sadece takın ve çalışır, özel bilgi veya programlama becerisi gerekmez!

Genel Özellikler

Stampede 4X4 VXL - Şimdi Kendinden Doğrulamalı! 

1/10 Ölçek Fırçasız Canavar Kamyon 

Model 67086-4: Tamamen monte edilmiş

Traxxas Stabilite Yönetimi 

TQi™ 2.4GHz radyo sistemi

Velineon Fırçasız Güç Sistemi 

ProGraphix boyalı gövde ile Yarışa Hazır

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
TAYVAN
Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TRAXXAS STAMPEDE 4X4 VXL BRUSHLESS RTR 1/10
Marka
TRAXXAS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok