Erufas 14 Pro Selfie Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Erufas 14 Pro Selfie Işığı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

En Kaliteli Videoları Çekin

YouTube ve diğer mecralar üzerinden yayın yaparak, video çekerek kazanç sağlıyorsanız aradığınız profesyonel ürün, Erufas 14 Pro selfie ışığıdır. 14 inçlik ışık halkası ve fonksiyonel aydınlatma özelliği ile çekim kalitenizi üst seviyeye taşır.

Aynı Anda 3 Cihaza Bağlanın

Profesyonel çekimler için tek yönlü görüntü her daim yeterli olmayabilir. Aynı anda 3 farklı mobil cihaza bağlanan Erufas 14 Pro’yu, istediğiniz kanaldan kontrol edebilirsiniz.

Uzaktan Kontrolün Tadını Çıkarın

Işık seviyesi ve rengini uzaktan yönetmenize olanak tanıyan kontrol sistemi ile kamera başından kalkmanız gerekmez. Video konsepti ve ortam atmosferine göre kayıt alırken bile ışığı yönetebilirsiniz.

16 Milyon Renk Desteği

Oyuncuların aşina olduğu RGB LED desteğini sunan Erufas 14 Pro ile çekimleriniz boyut atlar. 16 milyon renk desteği ile atmosfere göre stüdyonuz aydınlanır.

Profesyonel Çekimlerin Vazgeçilmezi

Işığın çekim kalitesi ve izlenme sayısı üzerindeki etkisini biliyor ve kaliteli bir ürün arıyorsanız doğru model Erufas 14 Pro! Canlı yayınlarda ve video hazırlarken renkli ışıkların çekiciliğinden yararlanabilirsiniz.

Tam Tur Döner Işık

İster odada ister stüdyoda kayıt yapın, ışığınız her zaman istediğiniz yere odaklanır. 360° dönebilen selfie ışığı sayesinde her an çekim yapmaya hazır olun.

Aynı Anda Kayıt Desteği

Kadraj sayısını artırmak için birden fazla cihazdan kayıt yapıyorsanız tam size göre! Aynı anda birden fazla cihazda kayıt yapabilme ve bağlanabilme özelliği sayesinde videolar tek açı ile sınırlı kalmaz.

Ayarlanabilir Ayak Sistemi

Işığı koyduğunuz alana ve aydınlatmak istediğiniz bölgeye göre ayarlama yaparsınız. Yaklaşık 160 cm yüksekliğe kadar açılan asansörlü ayak ile kendi setinizi kurabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: 14 Pro Selfie Işığı
  • Ayarlama: 160 cm Asansörlü Ayak, 360° Döner Açı
  • Yönetim: Uzaktan Kumanda, Mobil Cihazla Bağlantı (max 3)
  • Uyumluluk: Tüm Mobil Cihazlar
  • Dayanıklılık: Su, Düşme ve Darbelere Karşı Hassas
  • Renk: 16 Milyon
  • Işık: RGB LED
  • Kullanım: YouTuber, Yayıncı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ERUFAS 14 PRO SELFİE IŞIĞI
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
1 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ERUFAS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok